Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Mojkovac (ME)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Kraljevo 10:30
Niš ekspres Nis Krusevac 11:40
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 11:45
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 16:45
Niš ekspres Bar Krusevac 17:50
Lasta Kotor Kraljevo 20:20
Trans Jug Belgrád Uzice 21:10
Autoprevoz Čačak Kragujevac Kraljevo 23:25
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:25
Jadran Line Kragujevac Uzice 23:35
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Uzice 23:35
Trans Jug Belgrád Uzice 00:05
Autoprevoz Čačak Belgrád Uzice 00:30
Autoprevoz Čačak Bar Uzice 01:45
Banbus Belgrád Uzice 02:30
Trans Jug Herceg Novi Uzice 02:45
Jadran Line Bar Cacak 02:50
Gaga Turs Zlatibor Bar Cacak 02:50
Trans Jug Herceg Novi Uzice 02:50
Dangradprevoz Keković Ulcinj Prokuplje 03:53
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Kraljevo 03:58
Jadran Line Igalo Kraljevo 03:58
Lasta Belgrád Kraljevo 10:30
Niš ekspres Nis Krusevac 11:40
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 11:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.