Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Mrcajevci (RS)

Miloja Stojanovića 161
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 13:00
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 13:15
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 13:15
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 13:50
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 14:20
Lasta Belgrád Kraljevo 15:08
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 15:10
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 15:17
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 15:30
Euro Lin Jagodina Kragujevac 15:50
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 15:50
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 16:30
Jugoprevoz Kruševac Cacak Krusevac 16:45
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 17:50
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 17:55
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 18:50
Joe Travel Belgrád 19:05
Niš ekspres Nis Krusevac 19:45
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 20:45
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 21:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 05:00
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 05:45
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 06:25
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:30
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 07:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.