Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Mrcajevci (RS)

Miloja Stojanovića 161
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 20:55
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 21:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 21:05
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 23:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 05:00
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 05:45
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 06:25
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:30
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 07:00
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 07:40
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 07:50
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 07:55
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 08:30
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 08:47
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 08:55
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 09:15
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:24
Kondor Sarajevo Krusevac 09:25
Autoprevoz Čačak Cacak Bresnica kod Cacka 09:45
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 12:10
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 12:20
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 12:21
Autoprevoz Čačak Kraljevo Preljina 12:26
Raketa AB Cacak Knic 12:35
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 13:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.