Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Negotin (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Moto Boem Trans Kladovo Zajecar 22:32
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 00:05
MobiLitas Donji Milanovac Mosna 00:35
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 03:41
Nikolić Prevoz Zajecar Sikole 03:55
MobiLitas Donji Milanovac Mosna 04:20
Moto Boem Trans Sikole Karbulovo 04:40
Moto Boem Trans Sikole Karbulovo 04:50
AS Turs Bor Sikole 05:40
Nikolić Prevoz Zajecar 05:50
AS Turs Dupljane kod Negotina Dusanovac 06:10
AS Turs Dupljane kod Negotina Dusanovac 06:10
MobiLitas Donji Milanovac Mosna 06:20
Nikolić Prevoz Jabukovac Samarinovac kod Negotina 06:30
Nikolić Prevoz Jabukovac Samarinovac kod Negotina 06:30
Moto Boem Trans Recka Mokranje 06:45
Moto Boem Trans Recka Mokranje 06:45
AS Turs Bor Sikole 07:01
Lepenica Trans Belgrád Zajecar 07:56
Moto Boem Trans Plavna kod Negotina Stubik 08:00
Moto Boem Trans Plavna kod Negotina Stubik 08:00
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 08:05
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 08:55
Sima Trans Kladovo Sikole 09:05
MobiLitas Donji Milanovac Mosna 09:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.