Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Negotin (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 18:00
Moto Boem Trans Kladovo Zajecar 22:32
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 00:05
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 03:41
Nikolić Prevoz Zajecar Sikole 03:55
Moto Boem Trans Plavna kod Negotina Stubik 05:40
Moto Boem Trans Plavna kod Negotina Stubik 05:40
Nikolić Prevoz Zajecar 05:50
AS Turs Aleksandrovac Near Negotin Kobisnica 06:00
AS Turs Rajac kod Negotina Kobisnica 06:00
AS Turs Dupljane kod Negotina Dusanovac 06:10
AS Turs Dupljane kod Negotina Dusanovac 06:10
AS Turs Dupljane kod Negotina Dusanovac 06:10
Moto Boem Trans Recka Mokranje 06:20
Moto Boem Trans Recka Mokranje 06:20
Nikolić Prevoz Jabukovac Samarinovac kod Negotina 06:30
Nikolić Prevoz Jabukovac Samarinovac kod Negotina 06:30
Moto Boem Trans Sikole Karbulovo 06:30
Nikolić Prevoz Jabukovac Samarinovac kod Negotina 06:30
Nikolić Prevoz Samarinovac kod Negotina Prahovo 06:40
Nikolić Prevoz Samarinovac kod Negotina Prahovo 06:40
AS Turs Cubra 06:55
AS Turs Cubra 06:55
AS Turs Bor Sikole 07:01
AS Turs Cubra 07:24
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.