Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nis (RS)

Bulevar 12. februara bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 18:00
Lasta Kursumlija Aleksinac 18:00
Lasta Belgrád Aleksinac 18:00
Niš ekspres Padina kod Merosine Deveti maj (9. maj) 18:00
Niš ekspres Belgrád Jagodina 18:00
Pupd Janjušević Kragujevac Jagodina 18:00
Bortravel Bor Zajecar 18:00
Aleks Travel Vitina 18:00
SP Adio Gracanica kod Pristine Pristina 18:00
Auto Kodeks Pirot Belgrád 18:10
Kavim Jedinstvo Bujanovac Belgrád 18:10
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Jagodina 18:10
Niš ekspres Lebane Belotinac 18:15
Niš ekspres Aleksinac Zitkovac kod Aleksinca 18:25
Niš ekspres Babusnica Nikola Tesla 18:30
Niš ekspres Rusna Belotinac 18:30
Niš ekspres Aleksinac Donji Komren 18:35
Niš ekspres Veliki Krcimir Brzi Brod 18:35
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj (9. maj) 18:45
Lasta Bujanovac Leskovac 18:45
Niš ekspres Herceg Novi Prokuplje 19:00
Niš ekspres Leskovac Belotinac 19:00
Niš ekspres Belgrád 19:00
Banbus Sokobanja Aleksinac 19:00
Niš ekspres Pancsova Paracin 19:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.