Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nis (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 07:00
Lasta Hum Gornji Komren 07:00
Niš ekspres Gornja Trnava kod Nisa Vrtiste 07:10
Strela Obrenovac Cerje kod Nisa Kamenica kod Nisa 07:20
Presto Zlatibor Krusevac 07:25
Strela Obrenovac Knez Selo Donji Matejevac 07:30
Strela Obrenovac Oreovac kod Nisa Donja Vrezina 07:30
Niš ekspres Berbatovo Gabrovac 07:30
Strela Obrenovac Kravlje Vrtiste 07:30
Kavim Jedinstvo Kragujevac Krusevac 07:40
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 07:40
Niš ekspres Lazarevo Selo Brzi Brod 07:45
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 07:50
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 08:00
Lasta Belgrád Aleksinac 08:00
Niš ekspres Vrtiste Popovac kod Nisa 08:10
Pupd Janjušević Vranje Leskovac 08:30
Lasta Leskovik kod Nisa Gornji Komren 08:30
Kavim Jedinstvo Belgrád Leskovac 08:40
Jugoprevoz Kruševac Leskovac 08:45
Niš ekspres Gabrovac 08:45
Banbus Sokobanja Aleksinac 09:00
Strela Obrenovac Knez Selo Donji Matejevac 09:00
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 09:00
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 09:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.