Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nis (RS)

Bulevar 12. februara bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Jedinstvo Újvidék Belgrád 01:25
Lasta Aleksinac Leskovac 02:45
Niš ekspres Vrtiste Popovac kod Nisa 04:00
Arriva Litas Brenica Kamenica kod Nisa 04:00
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 04:00
Niš ekspres Secanica Vrtiste 04:10
Kavim Jedinstvo Surdulica 04:15
Kavim Jedinstvo Rajince Levosoje 04:20
Niš ekspres Hum Gornji Komren 04:20
Niš ekspres Bancarevo Brzi Brod 04:45
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 04:50
Niš ekspres Lazarevo Selo Brzi Brod 04:55
Niš ekspres Vrtiste Popovac kod Nisa 04:55
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 05:00
Niš ekspres Secanica Deveti maj / 9. maj 05:00
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:00
Arriva Litas Brenica Kamenica kod Nisa 05:00
Arriva Litas Knez Selo Donji Matejevac 05:00
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 05:10
Niš ekspres Sicevo kod Nisa Brzi Brod 05:10
Arriva Litas Vrelo kod Nisa Donja Vrezina 05:10
Niš ekspres Brestovac kod Leskovca Malosiste 05:10
Niš ekspres Pasi Poljana Gornje Medjurovo 05:15
Niš ekspres Gabrovac 05:15
Niš ekspres Donje Vlase Pasi Poljana 05:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.