Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nis (RS)

Bulevar 12. februara bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj / 9. maj 14:15
Arriva Litas Pozarevac Jagodina 14:15
Auto Kodeks Pirot Sinjac 14:15
Ćurdić Vrtiste Trupale 14:20
Niš ekspres Secanica Deveti maj / 9. maj 14:20
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 14:25
Niš ekspres Pasi Poljana Gornje Medjurovo 14:25
Niš ekspres Aleksinac Vrtiste 14:30
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 14:30
Niš ekspres Babusnica Nikola Tesla 14:30
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 14:30
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 14:30
Niš ekspres Kursumlija Prokuplje 14:30
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Nikola Tesla 14:30
Niš ekspres Donje Vlase Pasi Poljana 14:30
Ćurdić Hum Gornji Komren 14:30
Kanis Belgrád Leskovac 14:40
Arriva Litas Knez Selo Donji Matejevac 14:40
Niš ekspres Capljinac Belotinac 14:45
Niš ekspres Gabrovac 14:45
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 14:50
Niš ekspres Svrljig Donja Vrezina 15:00
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 15:00
Niš ekspres Draskovac Belotinac 15:00
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 15:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.