Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nis (RS)

Bulevar 12. februara bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Svrljig Donja Vrezina 15:00
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 15:00
Niš ekspres Draskovac Belotinac 15:00
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 15:00
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 15:00
Niš ekspres Versec Aleksinac 15:00
Arriva Litas Brenica Kamenica kod Nisa 15:00
Niš ekspres Ostrovica kod Nisa Brzi Brod 15:00
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 15:00
Ćurdić Trupale Popovac kod Nisa 15:00
Ćurdić Mezgraja kod Nisa Vrtiste 15:00
Niš ekspres Belgrád Prokuplje 15:00
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 15:00
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 15:00
Niš ekspres Kursumlija Belgrád 15:00
Niš ekspres Aleksinac Zitkovac kod Aleksinca 15:05
Kavim Jedinstvo Grdelica 15:05
Arriva Litas Knez Selo Donji Matejevac 15:05
Ćurdić Vrtiste Popovac kod Nisa 15:10
Niš ekspres Bojnik Belotinac 15:10
Niš ekspres Razanj Aleksinac 15:15
Lasta Prokuplje Aleksinac 15:15
Gameks Krusevac Aleksinac 15:15
Zoran Lipljan 15:15
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 15:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.