Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nis (RS)

Bulevar 12. februara bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Vakčare Dooel Struga Leskovac 00:08
Niš ekspres Belgrád Leskovac 00:40
Kavim Jedinstvo Újvidék Belgrád 01:25
Vakčare Dooel Belgrád Leskovac 01:34
Lasta Belgrád Leskovac 02:45
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 02:50
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 04:00
Niš ekspres Ravni Do Brzi Brod 04:00
Niš ekspres Vrtiste Popovac kod Nisa 04:00
Lasta Prolom Banja Aleksinac 04:00
Lasta Secanica Vrtiste 04:10
Kavim Jedinstvo Rajince Levosoje 04:20
Lasta Hum Gornji Komren 04:20
Niš ekspres Bancarevo Brzi Brod 04:45
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 04:50
Niš ekspres Vrtiste Popovac kod Nisa 04:55
Niš ekspres Lazarevo Selo Brzi Brod 04:55
Strela Obrenovac Knez Selo Donji Matejevac 05:00
Niš ekspres Ostrovica kod Nisa Brzi Brod 05:00
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:00
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 05:00
Strela Obrenovac Vrelo kod Nisa Donja Vrezina 05:10
Niš ekspres Sicevo kod Nisa Brzi Brod 05:10
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 05:10
Niš ekspres Gabrovac 05:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.