Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nova Varos (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
MD Evrobus Bázel Belgrád 14:15
Autoprevoz Janjušević Újvidék Uzice 14:15
Autoprevoz Janjušević Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 14:15
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 14:35
Pupd Janjušević Bozetici Akmacici 14:45
Pupd Janjušević Rutosi Kokin Brod 14:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 15:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 15:15
Pupd Janjušević Belgrád Prijepolje 15:30
Pupd Janjušević Kragujevac Uzice 15:35
Aurora Tours Sjenica Bistrica kod Nove Varoši 15:40
Lepenica Trans Kokin Brod Bistrica kod Nove Varoši 15:55
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 16:10
Pupd Janjušević Priboj Prijepolje 16:15
Kimmel Szarajevó Priboj 16:30
Kimmel Priboj Sjenica 16:30
Autoprevoz Janjušević Belgrád Uzice 16:40
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 17:10
Markoturs Belgrád Uzice 17:40
Vihor Travel Brodarevo Kokin Brod 17:50
Stup Vršac Prijepolje Belgrád 17:50
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 18:38
Autoprevoz Janjušević Belgrád Uzice 19:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 19:05
Kimmel Novi Pazar Priboj 19:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.