Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nova Varos (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Trans Jug Belgrád Cacak 23:20
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 23:56
Balbuss Sarajevo Priboj 00:30
Banbus Belgrád Cacak 00:30
Trans Jug Herceg Novi Cacak 00:45
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 02:38
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 02:44
Balbuss Novi Pazar Priboj 03:15
Autoprevoz Janjušević Belgrád Uzice 03:25
Lasta Herceg Novi Cacak 03:45
Lasta Belgrád Cacak 05:45
Niš ekspres Nis Krusevac 06:00
Pupd Janjušević Rutosi Kokin Brod 06:20
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 06:45
Gaga Turs Zlatibor Uzice Zlatibor 07:10
Pupd Janjušević Bozetici Akmacici 07:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 07:15
Gaga Turs Zlatibor Cacak Uzice 09:40
Lepenica Trans Kovacevac kod Prijepolja Prijepolje 09:45
Ozlem Tours Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 10:30
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 10:40
Autoprevoz Janjušević Belgrád Prijepolje 10:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 10:50
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 12:01
Stup Vršac Versec Belgrád 12:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.