Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nova Varos (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pupd Janjušević Rutosi Kokin Brod 06:20
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 06:45
Pupd Janjušević Bozetici Akmacici 07:00
Gaga Turs Zlatibor Uzice Zlatibor 07:10
Pupd Janjušević Bozetici Akmacici 07:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Banja kod Priboja 07:15
Pupd Janjušević Rutosi Kokin Brod 07:15
Gaga Turs Zlatibor Cacak Uzice 09:40
Lepenica Trans Kovacevac kod Prijepolja Prijepolje 09:45
Ozlem Tours Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 10:30
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 10:40
Autoprevoz Janjušević Belgrád Prijepolje 10:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 10:50
Pupd Janjušević Akmacici Vilovi 11:15
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 11:35
Stup Vršac Versec Belgrád 12:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 13:05
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 13:30
Banbus Zombor Belgrád 14:05
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 14:10
Autoprevoz Janjušević Újvidék Cacak 14:15
Autoprevoz Janjušević Prijepolje Bistrica kod Nove Varoši 14:15
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 14:35
Pupd Janjušević Bozetici Akmacici 14:45
Pupd Janjušević Rutosi Kokin Brod 14:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.