Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Novi Pazar (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Raška Raska Batnjik 08:50
Sandžaktrans Saronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 09:00
Sandžaktrans Vranovina Postenje kod Novog Pazara 09:00
Benko Tours 92 Szabadka Belgrád 09:00
Aurora Tours Pristina Kosovska Mitrovica 09:00
Reisen Plus Tutin Ribarice kod Tutina 09:00
Reisen Plus Tutin Ribarice kod Tutina 09:15
Kavim Raška Leposavic Raska 09:30
Reisen Bus Tutin Zirce 09:30
Ozlem Tours Rozaje Ribarice kod Tutina 09:30
Sandžaktrans Trnava kod Novog Pazara Izbice 09:40
Gameks Sarajevo Priboj 10:15
Gameks Priboj Sjenica 10:15
Sandžaktrans Raska Batnjik 10:30
Sandžaktrans Bacica Melaje 10:30
Junior Expres Ribarice kod Tutina Lukare kod Novog Pazara 10:50
Simon Voyages Belgrád Kraljevo 11:00
Sandžaktrans Bele Vode Stitare kod Novog Pazara 11:00
Sandžaktrans Saronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 11:30
Sandžaktrans Vranovina Postenje kod Novog Pazara 11:30
Sandžaktrans Grubetice Lukare kod Novog Pazara 11:30
Sandžaktrans Raska Batnjik 11:30
Reisen Bus Tutin Zirce 11:30
Sandžaktrans Brdani kod Novog Pazara Izbice 11:40
Benko Tours 92 Belgrád Kraljevo 11:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.