Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Novi Pazar (RS)

Omladinska 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lotus Travel Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 12:25
Sandžaktrans Paralovo kod Novog Pazara 12:30
Ozlem Tours Skopje Raska 13:00
Reisen Bus Tutin Zirce 13:00
Kavim Raška Raska 13:00
Prevoz Smajović Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 13:00
Sandžaktrans Belgrád Kraljevo 13:30
Dacić Tours Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 13:30
Dacić prevoz Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 13:30
Sandžaktrans Saronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 13:40
Lasta Belgrád Kraljevo 13:41
Kimmel Priboj Nova Varos 14:00
Sandžaktrans Melaje Delimedje 14:00
Sandžaktrans Savci Ivanca 14:00
Sandžaktrans Raska Batnjik 14:15
Junior Expres Tutin Ribarice kod Tutina 14:15
Reisen Bus Ribarice kod Tutina Zirce 14:30
Kavim Raška Raska Batnjik 14:45
Reisen Bus Tutin Zirce 14:45
Sandžaktrans Mur 15:00
Sandžaktrans Saronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 15:00
Sandžaktrans Raska Batnjik 15:15
Kimmel Újvidék Belgrád 15:15
Vihor Lajn Konarevo 15:45
Sandžaktrans Bacica Melaje 16:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.