Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Novi Pazar (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kolašin Prevoz Zubin Potok Raska 18:00
Kavim Raška Raska Batnjik 18:15
Ozlem Tours Újvidék Belgrád 18:15
Sandžaktrans Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 18:25
Ozlem Tours Berane Belgrád 18:30
Sandžaktrans Alulovice Postenje kod Novog Pazara 18:30
Reisen Bus Tutin Zirce 18:30
Reisen Bus Tutin Zirce 18:40
Reisen Plus Tutin Ribarice kod Tutina 18:50
Dacić Tours Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 19:00
Lotus Travel Sjenica Kraljevo 19:00
Junior Expres Ribarice kod Tutina Lukare kod Novog Pazara 19:25
Kavim Raška Raska Batnjik 19:30
Sandžaktrans Saronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 20:00
Sandžaktrans Vranovina Postenje kod Novog Pazara 20:00
Reisen Bus Tutin Zirce 20:00
Kavim Raška Raska Batnjik 20:15
Kanis Leskovac Krusevac 21:40
Benko Tours 92 Szarajevó Nova Varos 22:00
Kavim Raška Raska Batnjik 22:10
Kanis Herceg Novi Krusevac 22:15
Reisen Bus Tutin Zirce 22:15
Kimmel Ulcinj Podgorica 23:00
Ozlem Tours Újvidék Belgrád 23:00
Lasta Berane Mladenovac 23:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.