Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Novi Pazar (RS)

Omladinska 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Kraljevo 13:41
Kimmel Priboj Nova Varos 14:00
Sandžaktrans Melaje Delimedje 14:00
Sandžaktrans Raska Batnjik 14:15
Junior Expres Tutin Ribarice kod Tutina 14:15
Reisen Bus Ribarice kod Tutina Zirce 14:30
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 14:45
Kavim Raška Raska Batnjik 14:45
Reisen Bus Tutin Zirce 14:45
Sandžaktrans Mur 15:00
Sandžaktrans Saronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 15:00
Sandžaktrans Radaljica kod Novog Pazara (golija) Postenje kod Novog Pazara 15:00
Dacić prevoz Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 15:10
Sandžaktrans Raska Batnjik 15:15
Kimmel Újvidék Belgrád 15:15
Vihor Lajn Konarevo 15:45
Sandžaktrans Bacica Melaje 16:00
Ozlem Tours Sjenica Duga Poljana kod Sjenice 16:00
Kavim Raška Raska Batnjik 16:15
Reisen Bus Tutin Zirce 16:30
Aurora Tours Sjenica Kraljevo 16:45
Kavim Raška Raska Batnjik 17:00
Sandžaktrans Saronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 17:00
Lasta Kotor Kraljevo 17:15
Reisen Plus Tutin Ribarice kod Tutina 17:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.