Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Obrenovac (RS)

Kralja Aleksandra I 20
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Obrenovac Belgrád Umka 17:53
Strela Obrenovac Belgrád Umka 17:58
Lasta Stepojevac Mislodin 18:00
Lasta Iveric (dren) Zvecka 18:00
Banbus Pancsova 18:00
Lasta Trstenica Zvecka 18:00
Strela Obrenovac Belgrád Umka 18:03
Strela Obrenovac Belgrád Umka 18:08
Lasta Valjevo Umka 18:10
Lasta Belgrád Umka 18:10
Šević Tours Belgrád Umka 18:14
Strela Obrenovac Belgrád Umka 18:14
Strela Obrenovac Belgrád Umka 18:20
Strela Obrenovac Belgrád Umka 18:25
Europa Bus Radljevo Umka 18:30
Lukić Tours Arandelovac Belgrád 18:30
Strela Obrenovac Belgrád Umka 18:31
Strela Ub Ub Umka 18:35
Strela Obrenovac Belgrád Umka 18:37
Strela Obrenovac Belgrád Umka 18:43
Strela Obrenovac Belgrád Umka 18:48
Strela Ub Belgrád Umka 18:51
Strela Obrenovac Belgrád Umka 18:54
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 18:55
Lasta Surcin Jakovo 19:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.