Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Obrenovac (RS)

Kralja Aleksandra I 20
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Obrenovac Belgrád Umka 03:10
Strela Obrenovac Usce kod Obrenovca Mislodin 03:26
Lasta Brovic Zvecka 03:30
Lasta Usce kod Obrenovca Zvecka 03:30
Lasta Konatice Mislodin 03:40
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 03:45
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 03:58
Strela Obrenovac Lazarevac Mislodin 04:00
Strela Obrenovac Belgrád Umka 04:09
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 04:20
Lasta Mladost (krtinska) Urovci 04:30
Strela Obrenovac Belgrád Umka 04:31
Lasta Konatice Mislodin 04:40
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 04:41
Lasta Brovic Zvecka 04:45
Lasta Zvecka 04:45
Lasta Baljevac kod Obrenovca Mislodin 04:45
Strela Obrenovac Belgrád Umka 04:48
Lasta Vukicevica Zvecka 04:50
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 04:55
Lasta Brovic Zvecka 05:00
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvecka 05:00
Lasta Iveric (dren) Zvecka 05:00
Lasta Joseva kod Uba Zvecka 05:00
Banbus Pancsova 05:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.