Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ópazova (RS)

Ćirila i Metodija 20A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Szurdok Stari Banovci 03:55
Lasta Krnjesevci Vajka 04:55
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 05:09
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 05:09
Lasta Újpazova 05:10
Lasta Szurdok Stari Banovci 05:20
Lasta Batajnica (beograd) Újpazova 05:30
Lasta Újpazova 05:30
Lasta Golubinci 05:40
Kavim Jedinstvo Újvidék Belgrád 05:40
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 05:50
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 05:54
Lasta Szurdok Stari Banovci 06:00
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 06:17
Lasta Batajnica (beograd) Újpazova 06:20
Lasta Vajka 06:30
Lasta Stari Banovci 06:40
Lasta Ingyia Zimony (Belgrád) 07:01
Lasta Batajnica (beograd) Újpazova 07:10
Pupd Janjušević Újvidék Belgrád 07:10
Lasta Szabadka Belgrád 07:29
Zam Tours Prijedor Árpatarló 07:45
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 07:45
Lasta Ingyia Zimony (Belgrád) 07:46
Lasta Batajnica (beograd) Újpazova 08:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.