Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ópazova (RS)

Ćirila i Metodija 22
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 04:50
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 05:09
Lasta Szabadka Újvidék 05:09
Lasta Popinci Golubinci 05:10
Lasta Batajnica (beograd) Újpazova 05:30
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 05:39
Kavim Jedinstvo Újvidék Belgrád 05:40
Lasta Dec Simanovci 05:45
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 05:54
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 06:14
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 06:17
Lasta Pecsince Golubinci 06:20
Lasta Batajnica (beograd) Újpazova 06:20
Arriva Litas Újvidék Zimony (Belgrád) 06:30
Autoprevoz Pećinci Pecsince Batajnica (Beograd) 06:30
Lasta Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Árpatarló 06:45
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 06:45
Arriva Litas Belgrád Zimony (Belgrád) 06:47
Lasta Ingyia Zimony (Belgrád) 07:01
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 07:04
Lasta Szabadka Újvidék 07:29
Zam Tours Prijedor Árpatarló 07:45
Lasta Ingyia Zimony (Belgrád) 07:46
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 08:25
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 08:29
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.