Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ópazova (RS)

Ćirila i Metodija 22
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Ingyia 15:10
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 15:10
Bečejprevoz Becse Újvidék 15:10
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 15:17
Zam Tours Belgrád Árpatarló 15:25
Lasta Ingyia Zimony (Beograd) 15:26
Lasta Pecinci Golubinci 15:30
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Beograd) 16:00
Lasta Batajnica (beograd) Újpazova 16:00
Lasta Szalánkemén Zimony (Beograd) 16:07
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 16:07
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 16:20
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 16:24
Lasta Popinci Golubinci 16:30
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 16:30
Dunavprevoz Bács Újvidék 16:33
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 16:34
Lasta Batajnica (beograd) Újpazova 16:35
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 17:17
Lasta Batajnica (beograd) Újpazova 17:20
Lasta Belgrád Újvidék 17:43
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 17:44
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 17:45
Lasta Szalánkemén Zimony (Beograd) 17:47
Pupd Janjušević Kragujevac Belgrád 17:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.