Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ópazova (RS)

Ćirila i Metodija 22
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Ingyia 15:10
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 15:10
Bečejprevoz Becse Zimony (Beograd) 15:10
Lasta Novi Banovci Stari Banovci 15:10
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 15:17
Lasta Surduk Stari Banovci 15:20
Zam Tours Belgrád Ingyia 15:25
Lasta Ingyia Zimony (Beograd) 15:26
Lasta Pecinci Golubinci 15:30
Lasta Krnjesevci Vajka 15:30
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Beograd) 16:00
Lasta Batajnica (beograd) Újpazova 16:00
Lasta Szalánkemén Zimony (Beograd) 16:07
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 16:07
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 16:20
Lasta Novi Banovci Stari Banovci 16:20
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 16:24
Lasta Popinci Golubinci 16:30
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 16:30
Lasta Krnjesevci Vajka 16:30
Dunavprevoz Bács Zimony (Beograd) 16:33
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 16:34
Lasta Batajnica (beograd) Újpazova 16:35
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 17:17
Lasta Batajnica (beograd) Újpazova 17:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.