Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pancsova (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autotransport Pančevo Belgrád 14:45
Star City Express Sefkerin Glogonj 14:45
Auto Kodeks Kevevára Homokbálványos 14:55
Ekspres prevoz Torontálvásárhely Cserépalja 14:55
Stup Vršac Zichyfalva Alibunár 14:57
Stup Vršac Versec Alibunár 14:57
Autotransport Pančevo Belgrád 15:00
Autotransport Pančevo Belgrád 15:00
Star City Express Kevepallós Tárcsó 15:00
Star City Express Kevepallós 15:05
Stup Vršac Belgrád Alibunár 15:08
Autotransport Pančevo Belgrád 15:15
Star City Express Sefkerin 15:15
Star City Express Homokbálványos 15:15
Banbus Obrenovac 15:20
Kosta Todorović Alibunár Vladimirovac 15:25
Stup Vršac Belgrád Alibunár 15:29
Autotransport Pančevo Belgrád 15:30
Autotransport Pančevo Opovo Sefkerin 15:30
Autotransport Pančevo Homokos Dolova 15:30
Autotransport Pančevo Belgrád 15:30
Auto Kodeks Kevevára Homokbálványos 15:30
Star City Express Kevepallós 15:35
Stup Vršac Versec Alibunár 15:38
Auto Kodeks Belgrád Homokbálványos 15:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.