Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pancsova (RS)

Vojvode Radomira Putnika 33
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Stup Vršac Belgrád Alibunár 15:29
Autotransport Pančevo Belgrád 15:30
Auto Kodeks Kevevára Homokbálványos 15:30
Star City Express Kevepallós 15:35
Stup Vršac Nagykárolyfalva Alibunár 15:38
Auto Kodeks Belgrád Homokbálványos 15:40
Autotransport Pančevo Belgrád 15:45
Star City Express Szekerény Galagonyás 15:45
Ekspres prevoz Torontálvásárhely Cserépalja 15:55
Autotransport Pančevo Belgrád 16:00
Star City Express Kevepallós Tárcsó 16:00
Star City Express Homokbálványos 16:00
Star City Express Kevepallós 16:05
Stup Vršac Versec Alibunár 16:07
Stup Vršac Belgrád Alibunár 16:11
Autotransport Pančevo Belgrád 16:15
Star City Express Ópáva Szekerény 16:15
Auto Kodeks Kevevára Homokbálványos 16:15
Banbus Obrenovac 16:20
Autotransport Pančevo Belgrád 16:30
Star City Express Homokos Dolova 16:40
Autotransport Pančevo Belgrád 16:45
Star City Express Kevevára 16:45
Star City Express Szekerény Galagonyás 16:45
Ekspres prevoz Torontálvásárhely Cserépalja 16:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.