Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pancsova (RS)

Vojvode Radomira Putnika 33
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Star City Express Kevevára 11:05
Pantransport Beresztóc Tárcsó 11:10
Pantransport Sándoregyháza Tárcsó 11:10
Ekspres prevoz Torontálvásárhely Cserépalja 11:15
Pantransport Belgrád 11:15
Auto Kodeks Belgrád Homokbálványos 11:20
Pantransport Belgrád 11:30
Pantransport Bánát Ujfalu 11:30
Pantransport Ferenchalom Skrobara (Pancsova) 11:30
Auto Kodeks Kevevára Homokbálványos 11:35
Stup Vršac Prijepolje Belgrád 11:41
Kosta Todorović Belgrád 11:45
Pantransport Belgrád 11:45
Stup Vršac Versec Alibunár 11:57
Star City Express Székelykeve Tárcsó 12:00
Star City Express Kevepallós Tárcsó 12:00
Pantransport Belgrád 12:00
Star City Express Kevevára Homokbálványos 12:05
Star City Express Ópáva Szekerény 12:10
Pantransport Galagonyás Torontálalmás 12:10
Pantransport Beresztóc Tárcsó 12:10
Pantransport Sándoregyháza Tárcsó 12:10
Pantransport Belgrád 12:15
Pantransport Antalfalva Cserépalja 12:15
Pantransport Belgrád 12:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.