Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pancsova (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autotransport Pančevo Belgrád 13:45
Ekspres prevoz Antalfalva Cserépalja 13:51
Auto Kodeks Kevevára Homokbálványos 13:55
Stup Vršac Versec Alibunár 13:57
Autotransport Pančevo Belgrád 14:00
Star City Express Székelykeve Tárcsó 14:00
Star City Express Kevepallós Tárcsó 14:00
Autotransport Pančevo Belgrád 14:05
Autotransport Pančevo Homokos Dolova 14:10
Stup Vršac Belgrád Alibunár 14:11
Autotransport Pančevo Belgrád 14:15
Star City Express Sefkerin 14:15
Banbus Obrenovac 14:20
Star City Express Kevevára 14:25
Stup Vršac Fehértemplom Alibunár 14:27
Autotransport Pančevo Belgrád 14:30
Autotransport Pančevo Antalfalva Cserépalja 14:30
Autotransport Pančevo Opovo Sefkerin 14:30
Autotransport Pančevo Belgrád 14:30
Star City Express Kevepallós 14:35
Auto Kodeks Belgrád Homokbálványos 14:40
Golub Transport 2013 Zvecka Umka 14:40
Star City Express Homokos Dolova 14:40
Stup Vršac Belgrád Alibunár 14:41
Autotransport Pančevo Belgrád 14:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.