Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pancsova (RS)

Vojvode Radomira Putnika 33
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pantransport Belgrád 14:05
Pantransport Homokos Dolova 14:10
Pantransport Beresztóc Tárcsó 14:10
Stup Vršac Belgrád Alibunár 14:11
Star City Express Szekerény 14:15
Pantransport Belgrád 14:15
Star City Express Kevevára 14:25
Pantransport Belgrád 14:30
Pantransport Ópáva Szekerény 14:30
Pantransport Belgrád 14:30
Pantransport Bánát Ujfalu 14:30
Pantransport Ferenchalom Skrobara (Pancsova) 14:30
Pantransport Sándoregyháza Tárcsó 14:30
Star City Express Kevepallós 14:35
Auto Kodeks Belgrád Homokbálványos 14:40
Golub Transport 2013 Zvecka Umka 14:40
Pantransport Beresztóc Tárcsó 14:40
Star City Express Szekerény Torontálalmás 14:45
Pantransport Belgrád 14:45
Ekspres prevoz Torontálvásárhely Cserépalja 14:55
Auto Kodeks Kevevára Homokbálványos 14:55
Stup Vršac Zichyfalva Alibunár 14:57
Star City Express Kevepallós Tárcsó 15:00
Pantransport Belgrád 15:00
Pantransport Belgrád 15:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.