Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Paracin (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:11
Bortravel Bor Krusevac 18:45
Euro Lin Skorica Pojate 19:15
Dumeco Belgrád 19:15
Euro Lin Pardik Pojate 19:30
Niš ekspres Nis Jagodina 19:33
Euro Lin Jovac kod Cuprije Rasevica 19:55
Euro Lin Obrez kod Varvarina Rasevica 19:55
Euro Lin Svojnovo Rasevica 19:55
Euro Lin Sinji Vir Rasevica 19:55
Niš ekspres Herceg Novi Krusevac 19:55
Euro Lin Herceg Novi Cuprija 20:00
Niš ekspres Nis Kragujevac 20:00
Niš ekspres Pancsova Smederevo 20:05
Euro Lin Cicevac Pojate 20:15
Euro Lin Donji Katun 20:15
Euro Lin Gornja Mutnica Davidovac kod Paracina 20:15
Euro Lin Izvor kod Paracina Davidovac kod Paracina 20:15
Euro Lin Plana kod Paracina Mirilovac 20:15
Euro Lin Drenovac kod Paracina Sikirica 20:15
Euro Lin Golubovac kod Paracina Sikirica 20:15
Euro Lin Donje Vidovo Striza 20:15
Euro Lin Zabrega kod Paracina Davidovac kod Paracina 20:15
Euro Lin Stubica kod Paracina Davidovac kod Paracina 20:15
Euro Lin Lebina Striza 20:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.