Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Paracin (RS)

Tome Živanovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Euro Lin Sinji Vir Rasevica 14:10
Euro Lin Gornja Mutnica Davidovac kod Paracina 14:15
Euro Lin Izvor kod Paracina Davidovac kod Paracina 14:15
Euro Lin Plana kod Paracina Mirilovac 14:15
Euro Lin Drenovac kod Paracina Sikirica 14:15
Euro Lin Golubovac kod Paracina Sikirica 14:15
Euro Lin Donje Vidovo Striza 14:15
Euro Lin Svojnovo Rasevica 14:15
Euro Lin Lebina Striza 14:15
Euro Lin Zabrega kod Paracina Davidovac kod Paracina 14:15
Euro Lin Stubica kod Paracina Davidovac kod Paracina 14:15
CH Komerc Lausanne Belgrád 14:55
CH Komerc Basel Belgrád 14:55
Frenki Komerc Vlasotince Nis 15:15
Sana Trans Innsbruck Belgrád 15:45
Božur-021 Vrnjacka Banja Belgrád 16:15
Euro Lin Belgrád Zajecar 16:35
Euro Lin Belgrád Jagodina 17:25
Optop Travel Geneva Belgrád 17:30
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:11
Bortravel Bor Krusevac 18:45
Dumeco Belgrád 19:15
Niš ekspres Pancsova Nis 20:05
Optop Travel Bujanovac Belgrád 21:00
Dumeco Vrnjacka Banja Krusevac 21:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.