Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Paracin (RS)

Tome Živanovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Euro Lin Belgrád Jagodina 06:55
Niš ekspres Aleksinac Razanj 07:30
Frenki Komerc Brestovac kod Leskovca Nis 07:53
Dumeco Vrnjacka Banja 08:00
Panonijabus Dortmund Belgrád 08:00
Euro Lin Jagodina Cuprija 10:00
Euro Lin Zajecar Jagodina 10:12
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 10:45
Panonijabus Presevo Belgrád 11:30
Dumeco Belgrád Krusevac 12:05
Euro Lin Bor Jagodina 12:55
Panonijabus Presevo Belgrád 13:00
Niš ekspres Skopje Nis 13:43
Niš ekspres Bujanovac Nis 13:43
Niš ekspres Belgrád Jagodina 13:44
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Cicevac 14:00
Frenki Komerc Vlasotince Nis 15:15
Božur-021 Krusevac Belgrád 16:15
Euro Lin Belgrád Zajecar 16:35
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:11
Dumeco Belgrád 19:15
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Cicevac 20:00
Dumeco Vrnjacka Banja Krusevac 21:05
Niš ekspres Nis Belgrád 21:23
Euro Lin Belgrád Jagodina 04:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.