Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Paracin (RS)

Tome Živanovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bortravel Vrnjacka Banja Krusevac 08:45
Euro Lin Jovac kod Cuprije Rasevica 08:55
Euro Lin Obrez kod Varvarina Rasevica 08:55
Euro Lin Cicevac Pojate 09:00
Euro Lin Gornja Mutnica Davidovac kod Paracina 09:00
Euro Lin Izvor kod Paracina Davidovac kod Paracina 09:00
Euro Lin Drenovac kod Paracina Sikirica 09:00
Euro Lin Golubovac kod Paracina Sikirica 09:00
Euro Lin Donje Vidovo Striza 09:00
Euro Lin Jagodina Cuprija 09:00
Euro Lin Plana kod Paracina Mirilovac 09:20
Arriva Litas Nis Aleksinac 09:39
Euro Lin Senje Cuprija 09:50
Euro Lin Jagodina Cuprija 10:00
Sana Trans Kraljevo Belgrád 10:00
Euro Lin Zajecar Jagodina 10:12
Euro Lin Skorica Pojate 10:15
Niš ekspres Prokuplje Belgrád 10:30
Euro Lin Zabrega kod Paracina Davidovac kod Paracina 10:30
Euro Lin Stubica kod Paracina Davidovac kod Paracina 10:30
Nikolić Prevoz Kladovo Belgrád 10:45
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 10:45
Euro Lin Pardik Pojate 10:50
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 10:59
Euro Lin Jagodina Cuprija 11:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.