Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Paracin (RS)

Tome Živanovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Sana Trans Innsbruck Belgrád 03:45
Euro Lin Jagodina Cuprija 05:00
Euro Lin Belgrád Jagodina 05:40
Božur-021 Újvidék Belgrád 05:45
Euro Lin Sinji Vir Rasevica 06:10
Euro Lin Gornja Mutnica Davidovac kod Paracina 06:15
Euro Lin Izvor kod Paracina Davidovac kod Paracina 06:15
Euro Lin Plana kod Paracina Mirilovac 06:15
Euro Lin Drenovac kod Paracina Sikirica 06:15
Euro Lin Golubovac kod Paracina Sikirica 06:15
Euro Lin Donje Vidovo Striza 06:15
Euro Lin Svojnovo Rasevica 06:15
Euro Lin Lebina Striza 06:15
Euro Lin Zabrega kod Paracina Davidovac kod Paracina 06:15
Euro Lin Stubica kod Paracina Davidovac kod Paracina 06:15
Euro Lin Belgrád Jagodina 06:55
Frenki Komerc Grdelica Nis 07:53
Euro Lin Gornja Mutnica Davidovac kod Paracina 09:00
Euro Lin Izvor kod Paracina Davidovac kod Paracina 09:00
Euro Lin Drenovac kod Paracina Sikirica 09:00
Euro Lin Golubovac kod Paracina Sikirica 09:00
Euro Lin Donje Vidovo Striza 09:00
Euro Lin Plana kod Paracina Mirilovac 09:20
MobiLitas Nis Jagodina 09:39
Euro Lin Jagodina Cuprija 10:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.