Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pirot (RS)

Trg Republike 105
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Maxa Tours Bor Zajecar 14:00
Auto Kodeks Szabadka Belgrád 14:50
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 15:15
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 15:30
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 16:20
Maxa Tours Bor Zajecar 16:20
Presto Belgrád Bela Palanka 16:30
Niš ekspres Szófia Dimitrovgrad 17:00
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 17:30
Niš ekspres Nis Bela Palanka 17:45
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 18:10
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 20:00
Presto Dimitrovgrad Bela Palanka 21:55
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 22:10
Presto Belgrád Bela Palanka 03:35
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 06:00
Presto Uzice Nis 06:00
Maxa Tours Bor Zajecar 06:10
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Rzana 06:13
Niš ekspres Szófia Bela Palanka 06:15
Niš ekspres Dimitrovgrad Bela Palanka 06:15
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 07:30
Jeremić Prevoz Bela Palanka 08:00
Presto Belgrád Bela Palanka 08:35
Auto Kodeks Nis Stanicenje 08:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.