Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pirot (RS)

Trg Republike 105
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dampex Babusnica Gnjilan 10:30
Jeremić Prevoz Nis Niska Banja 11:00
Niš ekspres Dimitrovgrad Nikola Tesla 11:10
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 12:15
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 12:35
Auto Kodeks Szabadka Belgrád 14:50
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 15:15
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 15:30
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 16:20
Presto Belgrád Bela Palanka 16:30
Niš ekspres Szófia Dimitrovgrad 17:00
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 17:30
Niš ekspres Herceg Novi Bela Palanka 17:30
Niš ekspres Nis Bela Palanka 17:45
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Poljska Rzana 18:08
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 18:10
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 20:00
Niš ekspres Herceg Novi Bela Palanka 20:00
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 20:10
Auto Kodeks Nis Bela Palanka 20:45
Presto Dimitrovgrad Bela Palanka 21:55
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Veliki Jovanovac 22:10
Presto Belgrád Bela Palanka 03:35
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 05:30
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 06:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.