Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pozarevac (RS)

Moše Pijade 9
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Darkom Zagubica Petrovac na Mlavi 04:05
MobiLitas Belgrád Veliko Gradiste 04:20
MobiLitas Belgrád Cirikovac 05:30
Sana Trans Innsbruck Belgrád 05:30
MobiLitas Bozevac Salakovac 05:40
MobiLitas Zelenik Bratinac 06:00
MobiLitas Svilajnac Zabari 06:00
Darkom Belgrád Salakovac 06:00
MobiLitas Kucevo Salakovac 06:10
MobiLitas Svilajnac Zabari 06:10
MobiLitas Vrbnica kod Malog Crnica Salakovac 06:15
MobiLitas Petrovac na Mlavi Salakovac 06:20
MobiLitas Veliko Gradiste Bratinac 06:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 06:30
MobiLitas Belgrád 06:30
MobiLitas Malo Gradiste Salakovac 06:40
MobiLitas Malo Crnice Salakovac 07:00
MobiLitas Belgrád Salakovac 07:00
MobiLitas Belgrád Petrovac na Mlavi 07:15
MobiLitas Kladovo Veliko Gradiste 07:20
Darkom Belgrád Petrovac na Mlavi 07:25
MobiLitas Zagubica Petrovac na Mlavi 07:35
Bortravel Belgrád Salakovac 08:05
MobiLitas Belgrád Veliko Gradiste 08:20
MobiLitas Svilajnac Zabari 08:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.