Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pozarevac (RS)

Moše Pijade 9
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Arriva Litas Belgrád Veliko Gradiste 19:55
Arriva Litas Majdanpek Salakovac 20:05
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 20:15
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 20:15
Auto Kodeks Plus Petrovac na Mlavi Salakovac 21:30
Arriva Litas Belgrád Veliko Gradiste 04:20
Arriva Litas Belgrád Cirikovac 05:30
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 05:30
Auto Kodeks Plus Belgrád Salakovac 06:00
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 06:20
Arriva Litas Belgrád 06:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 06:30
Bobivit GMB Trstenik Kragujevac 06:40
Arriva Litas Belgrád Salakovac 07:00
Arriva Litas Belgrád Petrovac na Mlavi 07:15
Arriva Litas Kladovo Veliko Gradiste 07:20
Darkom Belgrád Petrovac na Mlavi 07:25
Arriva Litas Zagubica Petrovac na Mlavi 07:35
Grivac Veliko Gradiste Svilajnac 07:55
Unacop Negotin Salakovac 08:00
Lasta Smederevska Palanka Krnjevo 08:15
Arriva Litas Belgrád Veliko Gradiste 08:20
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 09:00
Frenki Komerc Svilajnac Zabari 09:01
Fudeks Belgrád Veliko Gradiste 09:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.