Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pozarevac (RS)

Moše Pijade 9
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Arriva Litas Kladovo Veliko Gradiste 14:20
Arriva Litas Batovac Dubravica 14:20
Autoprevoz Čačak Uzice Kragujevac 14:20
Arriva Litas Zabari Vlaski Do kod Zabara 14:25
Arriva Litas Drmno Kostolac 14:25
Niš ekspres Nis Jagodina 14:30
Arriva Litas Belgrád 14:30
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 14:30
Arriva Litas Brezane Zivica kod Pozarevca 14:30
Arriva Litas Cirikovac Bratinac 14:45
Arriva Litas Recica kod Pozarevca Salakovac 14:45
Unacop Belgrád Salakovac 14:55
Arriva Litas Kostolac Cirikovac 15:00
Lasta Smederevska Palanka Lozovik kod Velike Plane 15:15
Arriva Litas Zagubica Petrovac na Mlavi 15:15
Arriva Litas Zabari Vlaski Do kod Zabara 15:25
Arriva Litas Bratinac Kostolac 15:25
Arriva Litas Kucevo Salakovac 15:30
Arriva Litas Veliko Gradiste Bratinac 15:30
Arriva Litas Vrbnica kod Malog Crnica Veliko Selo kod Malog Crnica 15:30
Arriva Litas Batovac Dubravica 15:30
Arriva Litas Dragovac kod Pozarevca 15:45
Unacop Majdanpek Salakovac 15:45
Arriva Litas Bozevac Salakovac 15:50
Arriva Litas Brezane Zivica kod Pozarevca 16:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.