Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pozarevac (RS)

Moše Pijade 9
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Darkom Zagubica Petrovac na Mlavi 04:05
Arriva Litas Belgrád Veliko Gradiste 04:20
Arriva Litas Belgrád Cirikovac 05:30
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 05:30
Auto Kodeks Plus Belgrád Salakovac 06:00
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 06:20
Arriva Litas Belgrád 06:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 06:30
Bobivit GMB Trstenik Kragujevac 06:40
Arriva Litas Belgrád Salakovac 07:00
Arriva Litas Belgrád Petrovac na Mlavi 07:15
Arriva Litas Kladovo Veliko Gradiste 07:20
Darkom Belgrád Petrovac na Mlavi 07:25
Arriva Litas Zagubica Petrovac na Mlavi 07:35
Grivac Veliko Gradiste Svilajnac 07:55
Unacop Negotin Salakovac 08:00
Lasta Smederevska Palanka Krnjevo 08:15
Arriva Litas Belgrád Veliko Gradiste 08:20
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 09:00
Frenki Komerc Svilajnac Zabari 09:01
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Salakovac 09:15
Fudeks Belgrád Veliko Gradiste 09:50
Arriva Litas Donji Milanovac Veliko Gradiste 10:25
Arriva Litas Belgrád 10:30
Darkom Belgrád Petrovac na Mlavi 10:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.