Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pozega (RS)

Vuka Karadžića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 10:55
Autoprevoz Čačak Cacak Arilje 10:55
Gaga Turs Zlatibor Lucani Uzice 10:58
Feniks G&Z Újvidék Belgrád 11:00
Leka Prevoz Arilje Sevojno 11:03
Dab Brat Uzice Sevojno 11:10
Dab Brat Uzice Sevojno 11:10
Gaga Turs Zlatibor Cacak Uzice 11:20
Dab Brat Sevojno Uzici 11:20
Presto Zlatibor Nis 11:35
Grujić MN-Travel Latvica Arilje 11:45
Dab Brat Uzice Sevojno 12:00
Dab Brat Sevojno Uzici 12:00
Dab Brat Sevojno Uzici 12:00
Dab Brat Uzice Sevojno 12:00
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 12:29
Elkom Uzice Sevojno 12:35
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 12:40
Aroma Belgrád Cacak 12:50
Grujić MN-Travel Arilje Milicevo Selo 12:55
Dab Brat Uzice Sevojno 13:00
Dab Brat Uzice Sevojno 13:00
Leka Prevoz Tresnjevica kod Arilja Arilje 13:10
Dab Brat Sevojno Uzici 13:15
Dab Brat Sevojno Uzici 13:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.