Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pozega (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dab Brat Uzice Sevojno 06:40
Grujić MN-Travel Arilje Milicevo Selo 07:05
Autoprevoz Čačak Kosjeric Glumac 07:10
Dab Brat Uzice Sevojno 07:10
Arriva Litas Belgrád Uzice 07:18
Lasta Belgrád Uzice 07:25
Royal Travel Belgrád Uzice 07:25
Autoprevoz Čačak Ivanjica Lucani 07:30
Dab Brat Sevojno Uzici 07:30
Grujić MN-Travel Arilje Milicevo Selo 07:40
Lepenica Trans Prijepolje Zlatibor 07:45
Autoprevoz Čačak Cacak Arilje 07:50
Dab Brat Uzice Sevojno 08:00
Dab Brat Sevojno Uzici 08:00
Raketa AB Cacak Uzice 08:10
Niš ekspres Nis Krusevac 08:15
Dab Brat Sevojno Uzici 08:30
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Uzice 08:40
Grujić MN-Travel Arilje Milicevo Selo 08:40
Autoprevoz Čačak Cacak Arilje 08:50
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 08:55
Dab Brat Uzice Sevojno 09:00
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 09:05
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 09:11
Dab Brat Sevojno Uzici 09:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.