Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pozega (RS)

Vuka Karadžića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 21:51
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Uzice 22:44
Glušica Niksic Belgrád 23:30
Transprodukt Niksic Belgrád 23:30
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 23:50
Globtour Nevesinje Uzice 01:00
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 01:01
Glušica Verbász Belgrád 03:45
Transprodukt Verbász Belgrád 03:45
Globtour Belgrád Uzice 04:00
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 04:25
Grujić MN-Travel Arilje Milicevo Selo 05:04
Dab Brat Uzice Sevojno 05:10
Dab Brat Uzice Sevojno 05:10
Autoprevoz Janjušević Belgrád Uzice 05:10
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 06:00
Dab Brat Uzice Sevojno 06:10
Dab Brat Uzice Sevojno 06:10
Grujić MN-Travel Arilje Milicevo Selo 06:15
Grujić MN-Travel Stupcevici Arilje 06:15
Dab Brat Uzice Sevojno 06:40
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 06:50
Grujić MN-Travel Arilje Milicevo Selo 07:05
Dab Brat Uzice Sevojno 07:10
Dab Brat Uzice Sevojno 07:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.