Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pozega (RS)

Vuka Karadžića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dab Brat Sevojno Uzici 13:15
Dab Brat Sevojno Uzici 13:15
Dab Brat Sevojno Uzici 13:20
Grujić MN-Travel Latvica Arilje 13:35
Grujić MN-Travel Arilje Milicevo Selo 13:38
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 13:45
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Uzice 13:59
Raketa AB Bajina Basta Uzice 14:05
Kondor Nis Krusevac 14:05
Dab Brat Uzice Sevojno 14:15
Dab Brat Uzice Sevojno 14:15
Dab Brat Sevojno Uzici 14:30
Grujić MN-Travel Latvica Arilje 14:30
Leka Prevoz Tresnjevica kod Arilja Arilje 14:40
Dab Brat Sevojno Uzici 14:45
Lasta Belgrád Uzice 14:50
Autoprevoz Čačak Cacak Arilje 14:55
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 14:55
Grujić MN-Travel Arilje Milicevo Selo 15:00
Dab Brat Uzice Sevojno 15:15
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 15:30
Grujić MN-Travel Arilje Milicevo Selo 15:40
Dab Brat Sevojno Uzici 15:40
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 15:45
Dab Brat Sevojno Uzici 15:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.