Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pozega (RS)

Vuka Karadžića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Bajina Basta Uzice 14:05
Dab Brat Uzice Sevojno 14:15
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 14:20
Grujić MN-Travel Stupcevici Arilje 14:30
Euro Lin Jagodina Kragujevac 14:40
Autoprevoz Čačak Belgrád Cacak 14:54
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 14:55
Dab Brat Uzice Sevojno 15:15
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 15:30
Stup Vršac Prijepolje Belgrád 15:34
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 15:45
Dab Brat Uzice Sevojno 16:00
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 16:04
Presto Pirot Nis 16:25
Banbus Zombor Belgrád 16:25
Dab Brat Arilje Milicevo Selo 16:30
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 16:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 16:32
Autoprevoz Čačak Belgrád Cacak 16:54
Dab Brat Uzice Sevojno 17:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 17:05
Dab Brat Uzice Sevojno 17:05
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 17:54
Dab Brat Uzice Sevojno 18:10
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 18:52
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.