Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pozega (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Glušica Niksic Belgrád 23:30
Transprodukt Niksic Belgrád 23:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 00:59
Globtour Nevesinje Uzice 01:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 01:00
Trans Jug Belgrád Cacak 01:40
Autoprevoz Čačak Belgrád Cacak 01:54
Lasta Herceg Novi Cacak 02:05
Royal Travel Herceg Novi Cacak 02:05
Markoturs Zabljak Cacak 03:00
Glušica Verbász Belgrád 03:45
Transprodukt Verbász Belgrád 03:45
Globtour Belgrád Uzice 04:00
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 04:24
Golub Trans Belgrád Cacak 04:30
Grujić MN-Travel Arilje Milicevo Selo 05:04
Dab Brat Uzice Sevojno 05:10
Dab Brat Uzice Sevojno 05:10
Autoprevoz Janjušević Belgrád Uzice 05:10
Dab Brat Sevojno Uzici 05:25
Dab Brat Sevojno Uzici 05:30
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 05:40
Autoprevoz Čačak Pozarevac Kragujevac 05:48
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Sevojno 05:54
Dab Brat Sevojno Uzici 06:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.