Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Priboj (RS)

Radnička bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Janjušević Újvidék Cacak 13:00
Pupd Janjušević Nova Varos Prijepolje 13:55
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Uzice 14:00
Pupd Janjušević Belgrád Prijepolje 14:00
Kimmel Novi Pazar Nova Varos 18:20
Autoprevoz Janjušević Rutosi Banja kod Priboja 19:00
Autoprevoz Janjušević Nova Varos Prijepolje 19:00
Gameks Novi Pazar Sjenica 00:30
Balbuss Sarajevo Nova Varos 01:15
Autoprevoz Janjušević Belgrád Uzice 02:20
Balbuss Novi Pazar Nova Varos 02:45
Autoprevoz Janjušević Rutosi Banja kod Priboja 05:00
Autoprevoz Janjušević Belgrád Uzice 06:30
Autoprevoz Janjušević Rutosi Banja kod Priboja 06:30
Autoprevoz Janjušević Rutosi Banja kod Priboja 06:30
Autoprevoz Janjušević Belgrád Prijepolje 09:30
Autoprevoz Janjušević Rutosi Banja kod Priboja 09:30
Autoprevoz Janjušević Nova Varos Prijepolje 10:30
Autoprevoz Janjušević Újvidék Cacak 13:00
Drinatrans Visegrad Strpci 13:15
Pupd Janjušević Nova Varos Prijepolje 13:55
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Uzice 14:00
Pupd Janjušević Belgrád Prijepolje 14:00
Kimmel Novi Pazar Nova Varos 18:20
Autoprevoz Janjušević Rutosi Banja kod Priboja 19:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.