Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Prijepolje (RS)

Sveta Puzovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 23:35
Golub Trans Belgrád Zlatibor 01:15
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 02:14
Autoprevoz Janjušević Belgrád Uzice 02:55
Niš ekspres Nis Krusevac 05:30
Gaga Turs Zlatibor Uzice Zlatibor 06:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Bistrica kod Nove Varoši 07:15
Vihor Travel Zlatibor Nova Varos 07:20
Gaga Turs Zlatibor Cacak Uzice 09:10
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 10:05
Autoprevoz Janjušević Belgrád Nova Varos 10:10
Lepenica Trans Kovacevac kod Prijepolja Nova Varos 10:20
Autoprevoz Janjušević Nova Varos Bistrica kod Nove Varoši 11:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 11:30
Stup Vršac Versec Belgrád 11:45
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 13:30
Autoprevoz Janjušević Újvidék Cacak 13:35
Autoprevoz Janjušević Priboj 13:35
Pupd Janjušević Nova Varos Bistrica kod Nove Varoši 14:35
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Uzice 14:40
Pupd Janjušević Belgrád Nova Varos 14:45
Aurora Tours Sjenica Nova Varos 15:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 15:05
Lepenica Trans Kokin Brod Nova Varos 15:15
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 15:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.