Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Prijepolje (RS)

Sveta Puzovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Trans Jug Belgrád Cacak 22:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 23:35
Trans Jug Herceg Novi Cacak 01:10
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 02:15
Autoprevoz Janjušević Belgrád Uzice 02:55
Royal Travel Herceg Novi Uzice 03:30
Lasta Herceg Novi Cacak 04:15
Lasta Belgrád Cacak 05:15
Lasta Belgrád Cacak 05:15
Royal Travel Belgrád Cacak 05:15
Royal Travel Belgrád Cacak 05:15
Niš ekspres Nis Krusevac 05:30
Gaga Turs Zlatibor Uzice Zlatibor 06:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Bistrica kod Nove Varoši 07:15
Gaga Turs Zlatibor Cacak Uzice 09:10
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 10:05
Autoprevoz Janjušević Belgrád Nova Varos 10:10
Lepenica Trans Kovacevac kod Prijepolja Nova Varos 10:20
Autoprevoz Janjušević Nova Varos Bistrica kod Nove Varoši 11:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 11:30
Stup Vršac Versec Belgrád 11:45
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 13:30
Autoprevoz Janjušević Újvidék Cacak 13:35
Autoprevoz Janjušević Priboj 13:35
Banbus Zabljak Belgrád 14:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.