Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Raska (RS)

Kralja Petra I bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 00:30
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 00:45
Lotus Travel Belgrád Kraljevo 01:55
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 03:10
Lens Újvidék Belgrád 03:30
Kimmel Belgrád 03:51
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 05:15
Kavim Raška Rakovac kod Raske Biljanovac 05:15
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 05:30
Sprinter Travel Ušće kod Kraljeva Biljanovac 05:52
Kavim Raška Plesin Draganici 05:55
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 06:00
Kavim Raška Sipacina Rudnica kod Raske 06:00
Kavim Raška Novi Pazar Biljanovac 06:05
Kavim Raška Milatkovice Draganici 06:05
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 06:15
Kavim Raška Krusevica kod Raske Brvenik kod Raske 06:15
Kavim Raška Rvati kod Raske 06:15
Kavim Raška Kopaonik Rudnica kod Raske 06:15
Lasta Belgrád Kraljevo 06:35
Kavim Raška Radosice Kaznovice 06:45
Kavim Raška Josanicka Banja Biljanovac 06:45
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 07:00
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 07:00
Kavim Raška Rvati kod Raske 07:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.