Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Raska (RS)

Kralja Petra I bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Raška Ušće kod Kraljeva Biljanovac 15:25
Kimmel Újvidék Belgrád 15:40
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 16:00
Kolašin Prevoz Belgrád Kraljevo 16:00
Aurora Tours Sjenica Kraljevo 16:25
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 16:30
Lasta Kotor Kraljevo 16:45
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 17:00
Kavim Raška Kopaonik Rudnica kod Raske 17:00
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Krusevac 17:00
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 17:30
Kolašin Prevoz Zubin Potok Novi Pazar 17:30
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 17:45
Ozlem Tours Berane Belgrád 18:00
Kolašin Prevoz Belgrád Kraljevo 18:00
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 18:00
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 18:30
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 18:30
Ozlem Tours Smederevo Kraljevo 18:40
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 18:45
Lasta Novi Pazar Kraljevo 19:05
Kavim Raška Josanicka Banja Biljanovac 19:20
Kimmel Novi Pazar Belgrád 20:00
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 20:15
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 21:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.