Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Raska (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Raška Gnjilica Supnje 14:50
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 14:59
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 15:00
Kavim Raška Nis Prokuplje 15:00
Kavim Raška Sipacina Rudnica kod Raske 15:05
Kavim Raška Rvati kod Raske 15:15
Kavim Raška Josanicka Banja Biljanovac 15:15
Niš ekspres Nis Krusevac 15:15
Kavim Raška Ušće kod Kraljeva Rudnica kod Raske 15:25
Kavim Raška Plesin Draganici 15:30
Kimmel Újvidék Belgrád 15:40
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 16:00
Aurora Tours Sjenica Novi Pazar 16:05
Kavim Raška Josanicka Banja Biljanovac 16:15
Aurora Tours Sjenica Kraljevo 16:25
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 16:30
Lasta Kotor Kraljevo 16:45
Kavim Raška Kopaonik Rudnica kod Raske 17:00
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 17:00
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 17:30
Kolašin Prevoz Zubin Potok Novi Pazar 17:30
Sandžaktrans Novi Pazar Batnjik 17:45
Ozlem Tours Berane Belgrád 18:00
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 18:00
Kavim Raška Novi Pazar Batnjik 18:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.