Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Razanj (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Belgrád Jagodina 13:12
Niš ekspres Skopje Nis 14:13
Niš ekspres Bujanovac Nis 14:13
Frenki Komerc Belgrád 14:40
Frenki Komerc Setka Nis 14:40
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 14:55
Niš ekspres Leskovac Nis 15:14
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 16:55
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 18:20
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 19:20
Frenki Komerc Setka Nis 19:25
Frenki Komerc Belgrád 19:40
Niš ekspres Nis 20:10
Frenki Komerc Vlasotince Nis 21:55
Niš ekspres Belgrád Nis 01:37
Niš ekspres Belgrád Nis 04:55
Niš ekspres Nis Aleksinac 05:45
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 06:25
Niš ekspres Nis Aleksinac 06:50
Frenki Komerc Leskovac Nis 09:33
Frenki Komerc Leskovac Nis 09:33
Niš ekspres Újvidék Belgrád 10:27
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 11:25
Niš ekspres Sokobanja Belgrád 11:40
Niš ekspres Nis Krusevac 11:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.