Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Razanj (RS)

Novoražanjska 93
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Aleksinac 20:05
Niš ekspres Leskovac Nis 20:10
Niš ekspres Belgrád Nis 01:37
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 04:55
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 06:25
Kondor Sarajevo Krusevac 07:05
Niš ekspres Sabac Krusevac 09:10
Niš ekspres Wien (vienna) Szabadka 09:55
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 10:27
Niš ekspres Bar Krusevac 10:55
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 11:25
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 11:40
Niš ekspres Nis Krusevac 11:45
Kanis Belgrád 11:52
Niš ekspres Bujanovac Nis 12:25
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 13:12
Niš ekspres Skopje Nis 14:15
Niš ekspres Bujanovac Nis 14:15
Niš ekspres Sabac Kragujevac 14:35
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 14:55
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 15:57
Niš ekspres Belgrád 16:55
Kondor Nis Krusevac 17:35
Niš ekspres Nis Aleksinac 17:55
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 18:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.