Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Razanj (RS)

Novoražanjska 93
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 19:20
Niš ekspres Nis Jagodina 20:05
Niš ekspres Leskovac Nis 20:10
Niš ekspres Nis Kragujevac 20:35
Niš ekspres Nis Krusevac 22:05
Niš ekspres Belgrád Nis 01:37
Niš ekspres Nis Aleksinac 04:50
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 04:55
Niš ekspres Nis Aleksinac 05:50
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 06:25
Niš ekspres Nis Aleksinac 06:50
Niš ekspres Paracin Aleksinac 06:52
Kondor Szarajevó Krusevac 07:05
Niš ekspres Aleksinac 07:56
Niš ekspres Pozarevac Jagodina 08:10
Niš ekspres Aleksinac Aleksinacki Rudnik 09:00
Niš ekspres Sabac Krusevac 09:10
Niš ekspres Újvidék Belgrád 10:27
Niš ekspres Bar Krusevac 10:55
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 11:25
Niš ekspres Sokobanja Belgrád 11:40
Niš ekspres Nis Krusevac 11:45
Niš ekspres Aleksinac Aleksinacki Rudnik 11:50
Kanis Belgrád 11:52
Niš ekspres Bujanovac Nis 12:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.