Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Razanj (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 04:55
Niš ekspres Nis Aleksinac 05:50
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 06:25
Niš ekspres Újvidék Belgrád 10:27
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 11:25
Niš ekspres Sokobanja Belgrád 11:40
Niš ekspres Sokobanja Jagodina 11:40
Niš ekspres Nis Krusevac 11:45
Kanis Belgrád 11:52
Niš ekspres Belgrád Jagodina 13:12
Niš ekspres Bujanovac Nis 14:15
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 14:55
Niš ekspres Nis Jagodina 17:55
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 18:20
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 19:20
Niš ekspres Nis 20:10
Niš ekspres Nis Belgrád 21:55
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 04:55
Niš ekspres Nis Aleksinac 05:50
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 06:25
Niš ekspres Újvidék Belgrád 10:27
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 11:25
Niš ekspres Sokobanja Belgrád 11:40
Niš ekspres Sokobanja Jagodina 11:40
Niš ekspres Nis Krusevac 11:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.