Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Rozaje (ME)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Kotor Kraljevo 18:45
Ozlem Tours Berane Belgrád 19:30
Ozlem Tours Újvidék Belgrád 21:30
Niš ekspres Nis Krusevac 23:05
Royal Travel Nis Krusevac 00:20
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 01:23
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 01:52
Niš ekspres Herceg Novi Krusevac 01:55
Royal Travel Herceg Novi Krusevac 01:55
Lasta Belgrád Kraljevo 12:15
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 13:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 15:00
Lasta Kotor Kraljevo 18:45
Ozlem Tours Berane Belgrád 19:30
Ozlem Tours Újvidék Belgrád 21:30
Niš ekspres Nis Krusevac 23:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.