Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Rozaje (ME)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Simon Voyages Berane Kraljevo 06:00
Simon Voyages Belgrád Kraljevo 09:45
Sandžaktrans Novi Pazar Ribarice kod Tutina 10:45
Lasta Belgrád Kraljevo 12:15
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 13:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 15:00
Lasta Kotor Kraljevo 18:45
Ozlem Tours Berane Belgrád 19:30
Ozlem Tours Novi Pazar Ribarice kod Tutina 20:00
Kanis Leskovac Nis 20:25
Ozlem Tours Újvidék Belgrád 21:30
Kanis Herceg Novi Nis 23:30
Lasta Berane Kraljevo 00:00
Niš ekspres Nis Prokuplje 00:20
Lasta Belgrád Kraljevo 00:20
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 01:23
Jadran Line Igalo Kraljevo 01:52
Niš ekspres Herceg Novi Prokuplje 01:55
Simon Voyages Berane Kraljevo 06:00
Simon Voyages Belgrád Kraljevo 09:45
Sandžaktrans Novi Pazar Ribarice kod Tutina 10:45
Lasta Belgrád Kraljevo 12:15
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 13:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 15:00
Lasta Kotor Kraljevo 18:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.