Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Smederevo (RS)

Omladinska 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Lozovik kod Velike Plane Mala Krsna 13:10
Sprinter Travel Novi Pazar 13:15
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 13:20
Lasta Belgrád Bolec 13:30
Auto Kodeks Kevevára 13:30
Sprinter Travel Kraljevo 13:30
Lasta Smederevska Palanka Glibovac 14:00
Lasta Belgrád Bolec 14:00
Jugoprevoz Velika Plana Milosevac kod Velike Plane Lozovik kod Velike Plane 14:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 14:15
Lasta Belgrád Bolec 14:30
Lasta Selevac Kolari 14:30
Lasta Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 14:30
Auto Kodeks Kevevára 14:30
Lasta Kevevára 15:00
Lasta Mladenovac Kovacevac kod Mladenovca 15:00
Jugoprevoz Velika Plana Belgrád Bolec 15:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 15:00
Lasta Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 15:20
Lasta Dubona Zivkovac 15:30
Lasta Belgrád Vodanj 15:30
Aleks Travel Pasjane Leskovac 15:30
Aleks Travel Pasjane Jagodina 15:30
Aleks Travel Vitina Nis 15:30
Lasta Bacinac Radinac 15:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.