Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Smederevo (RS)

Omladinska 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 14:15
Lasta Belgrád Bolec 14:30
Lasta Velika Plana Krnjevo 14:30
Lasta Selevac Kolari 15:00
Lasta Velika Plana Krnjevo 15:20
Aleks Travel Pasjane Leskovac 15:30
Aleks Travel Pasjane Jagodina 15:30
Aleks Travel Vitina Nis 15:30
Lasta Dubona Vodanj 15:30
Lasta Belgrád Vodanj 15:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 16:05
Lasta Belgrád Bolec 16:30
Jugoprevoz Velika Plana Belgrád Bolec 16:50
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 17:30
Lasta Belgrád Vodanj 17:30
Jugoprevoz Velika Plana Belgrád Bolec 18:00
Lasta Belgrád Bolec 18:30
Lasta Belgrád Bolec 19:00
Lasta Kevevára 19:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 19:30
Lasta Belgrád Bolec 20:00
Lasta Lozovik kod Velike Plane Mala Krsna 20:10
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 20:45
Lasta Belgrád Bolec 21:00
Niš ekspres Pancsova Nis 21:34
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.