Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Smederevo (RS)

Omladinska 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 14:15
Lasta Belgrád Bolec 14:30
Lasta Selevac Kolari 14:30
Lasta Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 14:30
Lasta Kevevára 15:00
Lasta Mladenovac Kovacevac kod Mladenovca 15:00
Jugoprevoz Velika Plana Belgrád Bolec 15:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 15:00
Lasta Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 15:20
Lasta Dubona Zivkovac 15:30
Lasta Belgrád Vodanj 15:30
Aleks Travel Pasjane Leskovac 15:30
Aleks Travel Pasjane Jagodina 15:30
Aleks Travel Vitina Nis 15:30
Lasta Bacinac Radinac 15:40
Lasta Belgrád Bolec 15:45
Lasta Kevevára 16:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 16:05
Lasta Belgrád Bolec 16:30
Jugoprevoz Velika Plana Belgrád Bolec 16:50
Lasta Belgrád Bolec 17:00
Lasta Smederevska Palanka Glibovac 17:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 17:00
Lasta Belgrád Vodanj 17:30
Lasta Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 17:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.