Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Sokobanja (RS)

Miladina Živkovića 9
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Aleksinac 05:25
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 06:00
Sokoprevoz Radenkovac Jezero kod Sokobanje 06:00
Sokoprevoz Josanica kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 06:10
Sokoprevoz Vrbovac kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 06:15
Sokoprevoz Citluk kod Sokobanje Dugo Polje 06:20
Sokoprevoz Resnik kod Sokobanje 06:55
Banbus Nis Aleksinac 07:00
Sokoprevoz Sarbanovac kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 07:05
Sokoprevoz Nikolinac 07:15
Sokoprevoz Dugo Polje Blendija 07:15
Sokoprevoz Beli Potok kod Sokobanje 07:20
Banbus Belgrád Resnik kod Sokobanje 07:50
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 08:53
Banbus Nis Aleksinac 10:00
Niš ekspres Leskovac Nis 11:25
Banbus Aleksinac Resnik kod Sokobanje 11:45
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 13:30
Sokoprevoz Sarbanovac kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 13:30
Sokoprevoz Vrelo kod Sokobanje (citluk) Dugo Polje 13:30
Niš ekspres Nis Aleksinac 13:45
Sokoprevoz Josanica kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 14:10
Sokoprevoz Vrbovac kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 14:10
Sokoprevoz Resnik kod Sokobanje 14:10
Sokoprevoz Beli Potok kod Sokobanje 14:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.