Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Svilajnac (RS)

Žikice Jovanovića Španca bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Arriva Litas Vitezevo Kusiljevo 13:25
Arriva Litas Roanda Sedlare kod Svilajnca 13:30
Arriva Litas Busur Sedlare kod Svilajnca 13:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 14:00
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Kraljevo 14:00
Arriva Litas Glozane kod Svilajnca Crkvenac 14:10
Arriva Litas Dubnica kod Svilajnca Bobovo 14:10
Arriva Litas Vrlane Grabovac kod Svilajnca 14:10
Sigma Tours Vlasotince Nis 14:20
Arriva Litas Kusiljevo 14:25
Nemis Tours Despotovac Medveda kod Despotovca 14:35
Arriva Litas Pozarevac Markovac kod Velike Plane 14:45
Trans Jug Belgrád Zabari 14:45
Globus Resavica Velika Plana 14:50
Autoprevoz Čačak Uzice Kragujevac 15:10
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Veliko Laole 15:15
Arriva Litas Roanda Sedlare kod Svilajnca 15:20
Globus Resavica Despotovac 15:20
Arriva Litas Kusiljevo 15:30
Niš ekspres Nis Jagodina 15:30
Globus Resavica Despotovac 15:30
Pupd Janjušević Despotovac Markovac kod Velike Plane 16:40
Trans Jug Zabari Despotovac 16:45
Arriva Litas Pozarevac Jagodina 16:55
Jugoprevoz Velika Plana Belgrád Velika Plana 17:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.