Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Svilajnac (RS)

Žikice Jovanovića Španca bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Frenki Komerc Pozarevac Zabari 18:53
Frenki Komerc Belgrád 18:53
Lasta Cuprija Velika Plana 19:00
Arriva Litas Herceg Novi Podgorica 19:00
Arriva Litas Pozarevac Zabari 19:10
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 19:15
Globus Resavica Despotovac 19:45
Arriva Litas Pozarevac Markovac kod Velike Plane 20:30
Trans Jug Despotovac Velika Plana 22:15
Arriva Litas Pozarevac Podgorica 04:45
Jugoprevoz Velika Plana Belgrád Velika Plana 05:00
Euro Lin Vrnjacka Banja Krusevac 06:00
Arriva Litas Kragujevac Markovac kod Velike Plane 06:35
Fudeks Párizs Belgrád 07:30
Bobivit GMB Trstenik Kragujevac 07:45
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 08:10
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 08:15
Globus Kragujevac Medveda kod Despotovca 08:15
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 09:00
Autoprevoz Čačak Pozarevac Kragujevac 09:20
Niš ekspres Pozarevac Jagodina 09:45
Frenki Komerc Vlasotince Nis 10:00
Sigma Tours Pozarevac Nis 10:00
Arriva Litas Kragujevac Lapovo Varosica 10:34
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 11:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.