Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Svilajnac (RS)

Žikice Jovanovića Španca bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Velika Plana Belgrád Velika Plana 05:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 05:45
Arriva Litas Pozarevac Zabari 06:00
Arriva Litas Kragujevac Markovac kod Velike Plane 06:35
Grivac Veliko Gradiste Pozarevac 06:40
Nemis Tours Despotovac Medveda kod Despotovca 07:15
Bobivit GMB Trstenik Kragujevac 07:40
Trans Jug Zabari Medveda kod Despotovca 08:00
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 08:10
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 08:15
Globus Kragujevac Despotovac 08:15
Globus Belgrád Velika Plana 08:40
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 09:00
Autoprevoz Čačak Pozarevac Kragujevac 09:20
Frenki Komerc Vlasotince Nis 10:00
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 11:30
Globus Belgrád Velika Plana 12:20
Nemis Tours Despotovac Medveda kod Despotovca 12:57
Grivac Kragujevac Pozarevac 13:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 13:15
Trans Jug Despotovac Velika Plana 13:15
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Kraljevo 14:00
Nemis Tours Despotovac Medveda kod Despotovca 14:35
Arriva Litas Pozarevac Markovac kod Velike Plane 14:45
Trans Jug Belgrád Zabari 14:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.