Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Svilajnac (RS)

Kralja Petra I 109
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Velika Plana Belgrád Velika Plana 05:00
Sana Trans Innsbruck Belgrád 05:00
MobiLitas Roanda Sedlare kod Svilajnca 05:20
MobiLitas Roanda Sedlare kod Svilajnca 05:20
MobiLitas Petrovac na Mlavi Veliko Laole 05:45
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 05:45
MobiLitas Kusiljevo 05:50
MobiLitas Kusiljevo 05:50
MobiLitas Pozarevac Zabari 06:00
MobiLitas Roanda Sedlare kod Svilajnca 06:15
MobiLitas Roanda Sedlare kod Svilajnca 06:15
MobiLitas Macevac Crkvenac 06:30
MobiLitas Macevac Crkvenac 06:30
MobiLitas Vrlane Grabovac kod Svilajnca 06:45
MobiLitas Vrlane Grabovac kod Svilajnca 06:45
MobiLitas Belgrád Velika Plana 06:45
MobiLitas Glozane kod Svilajnca Crkvenac 06:50
MobiLitas Glozane kod Svilajnca Crkvenac 06:50
MobiLitas Kusiljevo 07:10
MobiLitas Kusiljevo 07:10
MobiLitas Zabari Kusiljevo 07:20
Trans Jug Belgrád Zabari 08:00
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 08:10
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 08:15
Globus Kragujevac Despotovac 08:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.