Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szenttamás (RS)

Trg Vladike Nikolaja Velimirovića 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 10:52
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 11:07
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 11:18
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 11:30
Dunavprevoz Zombor Verbász 11:35
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 11:52
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 11:53
Best Komerc Bus Zombor Belgrád 12:45
Subotica Trans Újvidék Szikics 13:05
Severtrans Sombor Regőce Zimony (Belgrád) 13:08
Bečejprevoz Nádalja Turia 13:20
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 13:22
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 14:03
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 14:08
Lasta Kragujevac Belgrád 14:12
Lasta Zombor Zimony (Belgrád) 14:48
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 14:58
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 15:08
Bečejprevoz Nádalja Turia 15:10
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 15:18
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 16:12
Severtrans Sombor Zombor Verbász 16:15
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 16:22
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 17:08
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 17:08
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.