Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szenttamás (RS)

Trg Vladike Nikolaja Velimirovića 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Saobraćaj Žabalj Újvidék Topolya 13:50
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 14:03
Bečejprevoz Becse Bácsföldvár 14:05
Bečejprevoz Nádalja Turia 14:05
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 14:08
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 14:12
Saobraćaj Žabalj Topolya Szikics 14:45
Lasta Zombor Zimony (Beograd) 14:48
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 14:58
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 15:08
Dunavprevoz Belgrád Újvidék 15:15
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 15:18
Bečejprevoz Nádalja Turia 15:25
Milinović Szabadka Újvidék 15:29
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 16:12
Severtrans Sombor Zombor Verbász 16:15
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 16:22
Saobraćaj Žabalj Szabadka Zimony (Beograd) 16:22
Saobraćaj Žabalj Újvidék Topolya 16:40
Bečejprevoz Nádalja Turia 16:50
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 17:08
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 17:08
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 17:12
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 17:32
Lasta Zombor Zimony (Beograd) 17:48
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.