Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szenttamás (RS)

Trg Vladike Nikolaja Velimirovića 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Zombor Zimony (Beograd) 17:48
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 17:58
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 17:58
Bečejprevoz Nádalja Turia 18:20
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 18:22
Jadran Ekspres Herceg Novi Belgrád 19:05
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 19:08
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Beograd) 19:08
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 19:12
Saobraćaj Žabalj Topolya Szikics 19:48
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 20:10
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 20:27
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 21:22
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 21:22
Banbus Zombor Belgrád 22:00
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 22:07
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 23:47
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 05:08
Saobraćaj Žabalj Újvidék Szikics 05:40
Banbus Zabljak Belgrád 05:45
Bečejprevoz Nádalja Turia 06:05
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 06:22
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 06:48
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 06:55
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Beograd) 06:57
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.