Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szenttamás (RS)

Trg Vladike Nikolaja Velimirovića 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 19:08
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 19:08
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 19:12
Bečejprevoz Becse Bácsföldvár 19:55
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 20:27
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 21:22
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 21:22
Severtrans Sombor Zombor Újvidék 22:07
Severtrans Sombor Zombor Verbász 23:47
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 05:08
Šljivić Szőreg 05:48
Bečejprevoz Becse Bácsföldvár 06:05
Bečejprevoz Becse Csikériapuszta 06:10
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 06:22
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 06:48
Bečejprevoz Becse Csikériapuszta 06:50
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 06:55
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Belgrád) 06:57
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 07:01
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 07:42
Lasta Zombor Zimony (Belgrád) 07:48
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 08:07
Severtrans Sombor Újvidék Szőreg 08:30
Lasta Zombor Zimony (Belgrád) 08:33
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 08:42
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.