Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szenttamás (RS)

Trg Vladike Nikolaja Velimirovića 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 05:08
Banbus Zabljak Belgrád 05:45
Šljivić Szőreg 05:48
Bečejprevoz Óbecse Bácsföldvár 06:05
Bečejprevoz Nádalja Turia 06:05
Bečejprevoz Óbecse Csikériapuszta 06:10
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 06:22
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 06:48
Bečejprevoz Óbecse Csikériapuszta 06:50
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 06:55
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Belgrád) 06:57
Severtrans Sombor Zombor Verbász 07:01
Bečejprevoz Nádalja Turia 07:05
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 07:42
Lasta Zombor Zimony (Belgrád) 07:48
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 08:07
Lasta Zombor Zimony (Belgrád) 08:33
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 08:42
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 08:57
Jadran Ekspres Szabadka Belgrád 09:00
Lasta Szabadka Belgrád 09:03
Best Komerc Bus Vrnjacka Banja Belgrád 09:30
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 09:36
Bečejprevoz Nádalja Turia 09:40
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 09:52
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.