Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Skopje (MK)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Galeb Ohrid Belgrád Nis 21:30
BS Tours Belgrád Presevo 23:30
Fudeks Belgrád Presevo 23:59
Transprodukt Belgrád Presevo 02:00
Niš ekspres Belgrád Nis 05:10
Vakčare Dooel Struga Nis 05:30
Galeb Ohrid Ohrid Nis 06:00
Niš ekspres Belgrád Nis 07:45
Ozlem Tours Novi Pazar Raska 08:00
Niš ekspres Belgrád Nis 09:25
Niš ekspres Belgrád Nis 13:10
Kimmel Novi Pazar Kosovska Mitrovica 15:30
Niš ekspres Belgrád Nis 16:45
Niš ekspres Belgrád Nis 20:30
Vakčare Dooel Belgrád Nis 21:15
Galeb Ohrid Belgrád Nis 21:30
BS Tours Belgrád Presevo 23:30
Fudeks Belgrád Presevo 23:59
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.