Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Topola (RS)

Solunskih ratnika 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kolašin Prevoz Belgrád 19:30
Lasta Berane Mladenovac 19:40
Euro Šuntić Berane Mladenovac 19:40
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 19:48
Pupd Janjušević Jarmenovci Donja Satornja 20:00
Auto Kodeks Kragujevac Mladenovac 22:00
Lasta Herceg Novi Mladenovac 22:10
Pupd Janjušević Kragujevac Cerovac kod Kragujevca 23:16
Simon Voyages Berane Mladenovac 00:10
Lasta Belgrád Mladenovac 04:50
Euro Šuntić Belgrád Mladenovac 04:50
Lasta Smederevska Palanka Cerovac kod Smederevske Palanke 05:30
Pupd Janjušević Jarmenovci Donja Satornja 05:30
Lasta Belgrád Mladenovac 05:35
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 05:40
Pupd Janjušević Arandelovac Vrbica kod Arandelovca 06:00
Lasta Kragujevac Krcevac 06:11
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 06:56
Pupd Janjušević Arandelovac Vrbica kod Arandelovca 07:00
Lasta Cacak Gornji Milanovac 07:15
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 07:30
Gaga Turs Zlatibor Arandelovac Kragujevac 07:48
Gaga Turs Zlatibor Arandelovac 07:48
Lasta Kragujevac Krcevac 08:01
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 08:56
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.