Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Topola (RS)

Solunskih ratnika 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 05:40
Pupd Janjušević Vrbica kod Arandelovca Arandelovac 06:00
Pupd Janjušević Raca Natalinci 06:00
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 06:56
Pupd Janjušević Vrbica kod Arandelovca Arandelovac 07:00
Gaga Turs Zlatibor Arandelovac Kragujevac 07:48
Gaga Turs Zlatibor Arandelovac 07:48
Lasta Kragujevac Krcevac 08:01
Sandžaktrans Novi Pazar Kraljevo 11:00
Pupd Janjušević Kragujevac 12:06
Lasta Arandelovac Krcevac 12:38
Pupd Janjušević Arandelovac Vrbica kod Arandelovca 13:00
Pupd Janjušević Raca Natalinci 13:00
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 13:26
Pupd Janjušević Vrbica kod Arandelovca Arandelovac 14:00
Kolašin Prevoz Belgrád 14:15
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 14:18
Pupd Janjušević Vrbica kod Arandelovca Arandelovac 15:00
Joe Travel Belgrád 15:11
Lasta Valjevo Lazarevac 16:03
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 17:10
Pupd Janjušević Raca Mladenovac 17:30
Gaga Turs Zlatibor Cacak Kragujevac 17:59
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac 17:59
Pupd Janjušević Arandelovac Vrbica kod Arandelovca 19:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.