Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Topola (RS)

Solunskih ratnika 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 17:10
Auto Kodeks Kragujevac Mladenovac 17:10
Niš ekspres Sabac Kragujevac 17:20
Pupd Janjušević Raca Mladenovac 17:30
Lasta Arandelovac Krcevac 17:38
Niš ekspres Nis Kragujevac 17:50
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 18:30
Pupd Janjušević Arandelovac Krcevac 19:00
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 19:00
Kolašin Prevoz Belgrád 19:30
Lasta Berane Kraljevo 19:40
Euro Šuntić Berane Kraljevo 19:40
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 19:48
Pupd Janjušević Jarmenovci Donja Satornja 20:00
Lasta Arandelovac Krcevac 20:20
Auto Kodeks Kragujevac Mladenovac 22:00
Pupd Janjušević Kragujevac Cerovac kod Kragujevca 23:16
Simon Voyages Berane Kraljevo 00:10
Lasta Belgrád Kraljevo 04:50
Euro Šuntić Belgrád Kraljevo 04:50
Lasta Smederevska Palanka Cerovac kod Smederevske Palanke 05:30
Pupd Janjušević Jarmenovci Donja Satornja 05:30
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 05:40
Pupd Janjušević Arandelovac Krcevac 06:00
Pupd Janjušević Raca Natalinci 06:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.