Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Topolya (RS)

Trg dr Hadži Janoša bb
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 04:50 - 21:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Subotica Trans Bajmok Pacsér 05:30
Saobraćaj Žabalj Szabadka Szikics 05:43
Bečejprevoz Szurkos Bajsa 06:00
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Belgrád) 06:15
Bečejprevoz Pacsér Cserepes 06:15
Bečejprevoz Kavilló Bárdossyfalva 06:20
Saobraćaj Žabalj Szabadka 06:30
Kanis Szabadka Belgrád 06:30
Bečejprevoz Andrásfalva (vajdaság) Andrásnépe 06:50
Bečejprevoz Kisbelgrád Andrásnépe 06:50
Titelprevoz Kúla Bajsa 06:55
Subotica Trans Újvidék Szőreg 07:00
Saobraćaj Žabalj Szabadka Szikics 07:00
Bečejprevoz Felsőroglatica Cserepes 07:00
Subotica Trans Bajmok Pacsér 07:10
Bečejprevoz Andrásmező 07:10
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 07:28
Bečejprevoz Szabadka Nagyfény 07:45
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 08:02
Lasta Szabadka Belgrád 09:43
Božur Szabadka Belgrád 10:20
Blue Line Szabadka Belgrád 10:37
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Belgrád) 10:55
Bečejprevoz Szurkos Bajsa 11:20
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Szikics 11:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.