Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Topolya (RS)

Trg dr Hadži Janoša bb
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 04:50 - 21:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Saobraćaj Žabalj Szabadka Szenttamás 18:20
Lasta Belgrád Újvidék 18:32
Lasta Szabadka Újvidék 18:38
Lens Herceg Novi Belgrád 19:00
Blue Line Herceg Novi Belgrád 19:00
Titelprevoz Zobnatica Bajsa 19:05
Subotica Trans Szabadka Nagyfény 19:10
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Szikics 19:15
Saobraćaj Žabalj Bajmok Pacsér 19:15
Titelprevoz Kúla Bajsa 19:15
Severtrans Senta Zenta Felsőhegy 19:20
Titelprevoz Kúla Bajsa 19:25
Saobraćaj Žabalj Szikics Kishegyes 20:00
Subotica Trans Szabadka Nagyfény 21:17
Auto Kodeks Szabadka Belgrád 22:20
Subotica Trans Bajmok Pacsér 05:30
Saobraćaj Žabalj Szabadka Szikics 05:43
Severtrans Senta Zenta Felsőhegy 05:50
Saobraćaj Žabalj Belgrád Újvidék 06:15
Saobraćaj Žabalj Szabadka Bajmok 06:15
Saobraćaj Žabalj Szabadka 06:30
Kanis Szabadka Belgrád 06:30
Titelprevoz Zobnatica Bajsa 06:45
Titelprevoz Kúla Bajsa 06:55
Subotica Trans Újvidék Szőreg 07:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.