Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Topolya (RS)

Trg dr Hadži Janoša bb
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 04:50 - 21:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jadran Ekspres Herceg Novi Belgrád 18:05
Saobraćaj Žabalj Szabadka Szenttamás 18:20
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 18:32
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 18:38
Blue Line Herceg Novi Belgrád 19:00
Lens Herceg Novi Belgrád 19:00
Lasta Pula Újvidék 20:45
Subotica Trans Szabadka Nagyfény 21:17
Auto Kodeks Szabadka Belgrád 22:20
Saobraćaj Žabalj Újvidék Szenttamás 05:05
Saobraćaj Žabalj Szabadka Nagyfény 05:43
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Beograd) 06:15
Saobraćaj Žabalj Szabadka Bajmok 06:15
Kanis Szabadka Belgrád 06:30
Subotica Trans Szeged Szabadka 06:55
Saobraćaj Žabalj Szabadka Nagyfény 07:00
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 07:28
Bečejprevoz Szabadka Nagyfény 07:45
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 08:02
Saobraćaj Žabalj Újvidék Szenttamás 08:05
Saobraćaj Žabalj Szabadka Nagyfény 08:15
Lasta Szabadka Újvidék 08:15
Milinović Banja Luka Újvidék 09:00
Saobraćaj Žabalj Szabadka Nagyfény 09:35
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 09:43
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.