Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Topolya (RS)

Trg dr Hadži Janoša bb
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 04:50 - 21:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Szikics 14:15
Kanis Leskovac Belgrád 15:10
Saobraćaj Žabalj Szabadka Nagyfény 15:24
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 15:32
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 15:58
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 16:32
Saobraćaj Žabalj Szabadka Zimony (Belgrád) 17:00
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Szikics 17:40
Bečejprevoz Kavilló Brazília 17:45
Bečejprevoz Brazília Istenáldás 17:45
Bečejprevoz Andrásmező 17:45
Bečejprevoz Pacsér Cserepes 17:45
Bečejprevoz Karkatur 17:45
Bečejprevoz Zentagunaras 17:45
Bečejprevoz Andrásfalva (vajdaság) Andrásnépe 17:45
Bečejprevoz Kisbelgrád Andrásnépe 17:45
Jadran Ekspres Herceg Novi Belgrád 18:05
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 18:32
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 18:38
Blue Line Herceg Novi Belgrád 19:00
Bečejprevoz Kavilló Brazília 19:05
Bečejprevoz Felsőroglatica Cserepes 19:05
Bečejprevoz Pacsér Cserepes 19:05
Bečejprevoz Szurkos Bajsa 19:05
Bečejprevoz Karkatur 19:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.