Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 13:25
Bobivit GMB Belgrád 14:00
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 14:35
Bobivit GMB Pozarevac Kragujevac 15:40
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 16:10
Kondor Nis Krusevac 16:20
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 16:33
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 16:35
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 16:55
Bobivit GMB Belgrád 17:15
Bortravel Bor Krusevac 17:15
Jadran Ekspres Nis Krusevac 17:25
Gameks Novi Pazar Kraljevo 17:45
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 17:50
Dumeco Paracin 18:01
Vulović Transport Kraljevo Krusevac 18:15
Auto Kodeks Pirot Nis 18:30
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 19:30
Bobivit GMB Belgrád Stopanja kod Trstenika 19:30
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 20:55
Dumeco Vrnjacka Banja Krusevac 22:35
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 23:40
Bobivit GMB Belgrád 04:30
Best Komerc Bus Kosovska Mitrovica 05:10
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 05:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.