Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Bozurevac Grabovac kod Trstenika 06:25
Jugoprevoz Kruševac Stubal kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 06:30
Jugoprevoz Kruševac Milutovac Grabovac kod Trstenika 06:30
Jugoprevoz Kruševac Stublica Osaonica kod Trstenika 06:30
Jugoprevoz Kruševac Odzaci kod Trstenika 06:30
Jugoprevoz Kruševac Jasikovica Pocekovina 06:30
Best Komerc Bus Vrnjacka Banja 06:40
Jugoprevoz Kruševac Okruglica kod Trstenika Stopanja kod Trstenika 06:40
Jugoprevoz Kruševac Mijajlovac Grabovac kod Trstenika 06:40
Jugoprevoz Kruševac Milutovac Grabovac kod Trstenika 06:40
Jugoprevoz Kruševac Planinica kod Trstenika Grabovac kod Trstenika 06:40
Jugoprevoz Kruševac Ridevstica Stopanja kod Trstenika 06:40
Jugoprevoz Kruševac Gornja Crnisava Odzaci kod Trstenika 06:40
Jugoprevoz Kruševac Ugljarevo Grabovac kod Trstenika 06:40
Jugoprevoz Kruševac Seliste kod Trstenika Grabovac kod Trstenika 06:50
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Lazarica 07:00
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 07:00
Zeko Tours Belgrád 07:00
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 07:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 07:40
Trans Jug Nis Krusevac 07:45
Jugoprevoz Kruševac Bozurevac Grabovac kod Trstenika 07:50
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Lazarica 08:05
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 08:10
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 08:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.