Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 20:55
Niš ekspres Nis Krusevac 20:55
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Vrnjci 21:00
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 21:05
Jugoprevoz Kruševac Vitanovac kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 22:05
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 22:10
Jugoprevoz Kruševac Ugljarevo Grabovac kod Trstenika 22:20
Jugoprevoz Kruševac Bozurevac Grabovac kod Trstenika 22:20
Jugoprevoz Kruševac Jasikovica Stopanja kod Trstenika 22:20
Jugoprevoz Kruševac Golubovac kod Trstenika Stopanja kod Trstenika 22:20
Dumeco Vrnjacka Banja Krusevac 22:35
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 23:40
Bobivit GMB Belgrád 04:30
Best Komerc Bus Kosovska Mitrovica 05:10
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 05:15
Jugoprevoz Kruševac Seliste kod Trstenika Grabovac kod Trstenika 05:45
Zeko Tours Krusevac Citluk kod Krusevca 05:45
Jugoprevoz Kruševac Stulac kod Vrnjacke Banje Osaonica kod Trstenika 05:46
Jugoprevoz Kruševac Stulac kod Vrnjacke Banje Osaonica kod Trstenika 05:55
Bobivit GMB Belgrád 06:00
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 06:00
Trim Turs Exkluziv Kragujevac Vrnjacka Banja 06:00
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 06:04
Jugoprevoz Kruševac Punosevici Stopanja kod Trstenika 06:20
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 06:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.