Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Lazarica 11:15
Jugoprevoz Kruševac Stubal kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 11:30
Zeko Tours Krusevac Citluk kod Krusevca 11:30
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 11:45
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 11:50
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Lazarica 12:05
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 12:30
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 12:30
Zeko Tours Belgrád 12:30
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 12:38
Zeko Tours Krusevac Citluk kod Krusevca 12:40
Bobivit GMB Belgrád 13:00
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 13:10
Zeko Tours Krusevac Citluk kod Krusevca 13:15
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 13:25
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Vrnjci 13:30
Jugoprevoz Kruševac Vitanovac kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 13:35
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 13:45
Zeko Tours Krusevac Citluk kod Krusevca 13:45
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 14:00
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 14:05
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Citluk kod Krusevca 14:13
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Lazarica 14:15
Zeko Tours Krusevac Citluk kod Krusevca 14:20
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 14:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.