Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 08:50
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 08:50
Bobivit GMB Belgrád 09:00
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 09:12
Presto Zlatibor Nis 09:35
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 09:50
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Vrnjci 09:50
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 09:50
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 09:55
Bortravel Vrnjacka Banja Krusevac 10:05
Kolašin Prevoz Nis Krusevac 10:10
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 10:15
Gameks Nis Krusevac 10:15
Jugoprevoz Kruševac Milutovac Grabovac kod Trstenika 10:20
Niš ekspres Nis Krusevac 10:32
Dumeco Belgrád Krusevac 10:35
Jugoprevoz Kruševac Stublica Osaonica kod Trstenika 11:00
Jugoprevoz Kruševac Lopas kod Trstenika Stopanja kod Trstenika 11:00
Jugoprevoz Kruševac Donja Crnisava Stopanja kod Trstenika 11:10
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Lazarica 11:15
Jugoprevoz Kruševac Stubal kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 11:30
Jugoprevoz Kruševac Mijajlovac Grabovac kod Trstenika 11:30
Jugoprevoz Kruševac Planinica kod Trstenika Grabovac kod Trstenika 11:30
Jugoprevoz Kruševac Ugljarevo Grabovac kod Trstenika 11:30
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 11:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.