Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 19:30
Bobivit GMB Belgrád Stopanja kod Trstenika 19:30
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 20:55
Dumeco Vrnjacka Banja Krusevac 22:35
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 23:40
Bobivit GMB Belgrád 04:30
Best Komerc Bus Kosovska Mitrovica 05:10
Bobivit GMB Vrnjacka Banja 05:15
Bobivit GMB Belgrád 06:00
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 06:00
Best Komerc Bus Vrnjacka Banja 06:40
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Lazarica 07:00
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 07:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 07:40
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 07:40
Vulović Transport Nis Krusevac 07:45
Bečejprevoz Vrnjacka Banja 07:55
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Lazarica 08:05
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 08:10
Kondor Sarajevo Krusevac 08:15
Autoprevoz Čačak Krusevac Kraljevo 08:20
Bobivit GMB Belgrád 09:00
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 09:12
Auto Kodeks Zlatibor Nis 09:35
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 09:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.