Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

MAS - Újvidék (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 13:15
Raketa AB Loznica Árpatarló 13:15
Feniks G&Z Krupanj Sabac 13:15
Dunavprevoz Bácspalánka Futak 13:20
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 13:20
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 13:25
Banat Trans Nagybecskerek Aradác 13:25
JGSP Novi Sad Cerevic Kamanc 13:30
JGSP Novi Sad Temerin Járek 13:30
Autoprevoz DTD Titel Káty 13:30
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 13:40
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 13:40
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 13:45
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Árpatarló 13:45
Niš ekspres Szabadka Belgrád 13:50
Stup Vršac Versec Nagybecskerek 13:50
Kimmel Novi Pazar Belgrád 13:50
Krajnović Brcko Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:55
Lasta Valjevo Sabac 14:00
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 14:00
Lasta Zombor Zimony (Beograd) 14:10
JGSP Novi Sad Belcsény Kamanc 14:10
JGSP Novi Sad Temerin Járek 14:10
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 14:10
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 14:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.