Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

MAS - Újvidék (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bočac Turs Nagybecskerek Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 04:05
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Temerin 04:10
JGSP Novi Sad Cserög Kamenica 04:35
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 04:45
JGSP Novi Sad Csortanovci Pétervárad 05:00
Ozlem Tours Novi Pazar Belgrád 05:00
JGSP Novi Sad Cserög Kamenica 05:10
JGSP Novi Sad Rednek Kamenica 05:10
JGSP Novi Sad Temerin Járek 05:15
Kanis Szabadka Belgrád 05:15
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 05:20
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 05:30
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 05:30
JGSP Novi Sad Lúg Kamenica 05:40
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 05:45
Dunavprevoz Verbász Piros 05:45
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Belgrád 05:45
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Temerin 05:50
JGSP Novi Sad Cserög Kamenica 05:55
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:00
MobiLitas Belgrád Zimony (Belgrád) 06:00
Dunavprevoz Dunabökény Veternik 06:00
Bečejprevoz Óbecse Temerin 06:00
JGSP Novi Sad Dombó Kamenica 06:00
Autoprevoz DTD Titel Káty 06:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.