Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

MAS - Újvidék (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 08:10
Jadran Ekspres Szabadka Belgrád 08:10
Stup Vršac Versec Nagybecskerek 08:10
Dunavprevoz Bácspalánka Hadikliget 08:15
Pupd Janjušević Zombor Belgrád 08:15
Glušica Verbász Belgrád 08:15
Transprodukt Verbász Belgrád 08:15
Saobraćaj Žabalj Topolya Szenttamás 08:20
Saobraćaj Žabalj Csurog Zsablya 08:20
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 08:25
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 08:25
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 08:30
Star Bus Sarajevo Sabac 08:30
Dunavprevoz Újsóvé Piros 08:30
JGSP Novi Sad Cerevic Kamanc 08:30
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 08:30
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 08:35
Autoprevoz DTD Mozsor Zsablya 08:45
Sana Trans Innsbruck Belgrád 08:45
Panonijabus Presevo Belgrád 08:45
Panonijabus Presevo Belgrád 08:45
Panonijabus Presevo Belgrád 08:45
Bečejprevoz Becse Temerin 08:50
JGSP Novi Sad Temerin Járek 08:50
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 08:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.