Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

MAS - Újvidék (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
JGSP Novi Sad Rednek Kamenica 20:15
JGSP Novi Sad Cserög Kamenica 20:25
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 20:30
Blue Line Herceg Novi Belgrád 20:30
Lasta Kereked Béska 20:30
Autoprevoz DTD Titel Káty 20:30
Lens Herceg Novi Belgrád 20:30
Niš ekspres Nis Belgrád 20:35
JGSP Novi Sad Temerin Járek 20:40
Sana Trans Bolzano Belgrád 20:45
Sana Trans Innsbruck Belgrád 20:45
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 20:45
Dunavprevoz Pincéd Veternik 21:00
Bečejprevoz Óbecse Temerin 21:00
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 21:10
Auto Kodeks Szabadka Belgrád 21:15
Banbus Zombor Belgrád 21:20
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 21:30
Severtrans Sombor Zombor Verbász 21:30
JGSP Novi Sad Lúg Kamenica 21:40
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Temerin 21:40
Niš ekspres Szabadka Belgrád 21:50
JGSP Novi Sad Rednek Kamenica 22:10
Saobraćaj Žabalj Csurog Zsablya 22:20
Dunavprevoz Verbász Piros 22:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.