Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

MAS - Újvidék (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
JGSP Novi Sad Cerevic Kamanc 08:30
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 08:30
Centrotrans Sarajevo Sabac 08:30
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 08:30
Star Bus Sarajevo Sabac 08:30
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 08:35
Autoprevoz DTD Mozsor Káty 08:45
Panonijabus Presevo Belgrád 08:45
JGSP Novi Sad Temerin Járek 08:50
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 08:50
Dunavprevoz Verbász Piros 08:55
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 08:55
Banat Trans Nagybecskerek 08:58
Sirmiumbus Zlatibor Uzice 09:00
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 09:00
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 09:00
Dunavprevoz Bácspalánka Hadikliget 09:05
JGSP Novi Sad Banostor Kamanc 09:10
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 09:10
Dunavprevoz Szilbács Piros 09:15
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Kamanc 09:15
Lens Szabadka Belgrád 09:20
Blue Line Szabadka Belgrád 09:20
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 09:30
As Tours Szerbcsernye Nagybecskerek 09:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.