Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

MAS - Újvidék (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Feniks G&Z Obrenovac Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 00:50
JGSP Novi Sad Belcsény Kamanc 01:00
JGSP Novi Sad Temerin Járek 01:15
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 01:50
Olitours Valjevo Szabadka 02:20
Bočac Turs Nagybecskerek Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 04:05
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Temerin 04:10
JGSP Novi Sad Cerevic Kamanc 04:35
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 04:45
JGSP Novi Sad Temerin Járek 04:55
Ozlem Tours Novi Pazar Belgrád 05:00
JGSP Novi Sad Csortanovci Pétervárad 05:00
JGSP Novi Sad Cerevic Kamanc 05:10
Severtrans Senta Zenta Ada 05:10
Severtrans Senta Szeged Becse 05:10
JGSP Novi Sad Temerin Járek 05:15
Kanis Szabadka Belgrád 05:15
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 05:20
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 05:30
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 05:30
JGSP Novi Sad Csortanovci Pétervárad 05:35
Lasta Csortanovci Pétervárad 05:40
JGSP Novi Sad Lug kod Beocina Kamanc 05:40
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Belgrád 05:45
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 05:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.