Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Uzice (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Bajina Basta Rogacica kod Bajine Baste 06:20
Bečejprevoz Kremna Volujac kod Uzica 06:30
Bečejprevoz Buar 06:40
Arriva Litas Belgrád Pozega 06:54
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 07:00
Bečejprevoz Trnava kod Uzica Duboko kod Uzica 07:00
Dab Brat Pozega Sevojno 07:00
Lasta Belgrád Cacak 07:00
Royal Travel Belgrád Cacak 07:00
Grujić MN-Travel Stupcevici Arilje 07:15
Autoprevoz Čačak Visegrad Bela Zemlja (Mackat) 07:30
Raketa AB Cacak Pozega 07:40
Niš ekspres Nis Krusevac 07:50
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 08:00
Dab Brat Pozega Sevojno 08:00
Dab Brat Pozega Sevojno 08:00
Lepenica Trans Kovacevac kod Prijepolja Prijepolje 08:10
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Cacak 08:15
Raketa AB Bajina Basta Zlodol 08:30
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Pozega 08:40
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Pozega 08:40
Dab Brat Pozega Sevojno 09:00
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 09:10
Autoprevoz Janjušević Belgrád Zlatibor 09:15
Auto Kodeks Nis Kraljevo 09:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.