Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Uzice (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 13:29
Leka Prevoz Arilje Milicevo Selo 13:50
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Pozega 13:55
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 14:00
Dab Brat Pozega Sevojno 14:00
Euro Lin Jagodina Kragujevac 14:10
Sirmiumbus Zlatibor Valjevo 14:15
Stup Vršac Versec Belgrád 14:15
Feniks G&Z Újvidék Valjevo 14:20
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Pozega 14:29
Raketa AB Bajina Basta Pozega 14:40
Pupd Janjušević Nova Varos Zlatibor 14:45
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 15:00
Dab Brat Pozega Sevojno 15:15
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 15:30
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Pozega 15:40
Raketa AB Bajina Basta Zlodol 15:45
Autoprevoz Janjušević Újvidék Cacak 15:45
Leka Prevoz Arilje Milicevo Selo 15:50
Dab Brat Pozega Sevojno 16:00
Presto Pirot Nis 16:00
Banbus Zombor Belgrád 16:00
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 16:05
Stup Vršac Prijepolje Belgrád 16:20
Sirmiumbus Újvidék Valjevo 16:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.