Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Uzice (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 05:45
Dab Brat Pozega Sevojno 06:00
Dab Brat Pozega Sevojno 06:00
Bečejprevoz Zlakusa Sevojno 06:10
Raketa AB Bajina Basta Rogacica kod Bajine Baste 06:20
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Pozega 06:25
Bečejprevoz Buar 06:40
Bečejprevoz Trnava kod Uzica Duboko kod Uzica 07:00
Dab Brat Pozega Sevojno 07:00
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 07:00
Lasta Belgrád Cacak 07:00
Lasta Belgrád Cacak 07:00
Royal Travel Belgrád Cacak 07:00
Royal Travel Belgrád Cacak 07:00
Grujić MN-Travel Stupcevici Arilje 07:15
Raketa AB Cacak Pozega 07:40
Dab Brat Pozega Sevojno 08:00
Dab Brat Pozega Sevojno 08:00
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 08:00
Lepenica Trans Kovacevac kod Prijepolja Prijepolje 08:10
Raketa AB Bajina Basta Zlodol 08:30
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Pozega 08:40
Dab Brat Pozega Sevojno 09:00
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 09:00
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 09:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.