Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Uzice (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Janjušević Priboj Zlatibor 13:15
Bečejprevoz Bioska Volujac kod Uzica 13:20
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 13:29
Raketa AB Bajina Basta Bela Zemlja (Mackat) 13:30
Kondor Nis Krusevac 13:40
Bečejprevoz Trnava kod Uzica Duboko kod Uzica 13:45
Leka Prevoz Arilje Milicevo Selo 13:50
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 14:00
Dab Brat Pozega Sevojno 14:00
Bečejprevoz Buar 14:05
Bečejprevoz Zlakusa Sevojno 14:05
Euro Lin Jagodina Kragujevac 14:10
Bečejprevoz Zlakusa Sevojno 14:10
Sirmiumbus Zlatibor Sabac 14:15
Stup Vršac Versec Belgrád 14:15
Feniks G&Z Újvidék Sabac 14:20
Lasta Belgrád Pozega 14:25
Bečejprevoz Volujac kod Uzica 14:25
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Pozega 14:26
Raketa AB Bajina Basta Pozega 14:40
Bečejprevoz Duboko kod Uzica 14:40
Pupd Janjušević Nova Varos Zlatibor 14:45
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Pozega 14:50
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 15:00
Autoprevoz Čačak Visegrad Bela Zemlja (Mackat) 15:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.