Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Uzice (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Pozega 17:26
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Pozega 17:30
Raketa AB Bajina Basta Rogacica kod Bajine Baste 17:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 17:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Zlatibor 17:45
Lepenica Trans Pozega 17:45
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 17:55
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 18:00
Autoprevoz Janjušević Belgrád Zlatibor 18:00
Dab Brat Pozega Sevojno 18:00
Autoprevoz Čačak Pozega Sevojno 18:10
Arriva Litas Zlatibor Pozega 18:34
Arriva Litas Zlatibor Pozega 18:45
Dab Brat Pozega Sevojno 19:00
Golub Trans Pljevlja Cacak 19:00
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 19:15
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 19:15
Markoturs Belgrád Cacak 19:15
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Pozega 19:24
Raketa AB Bajina Basta Zlodol 19:30
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Cacak 19:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Zlatibor 20:00
Leka Prevoz Tresnjevica kod Arilja Arilje 20:00
Autoprevoz Janjušević Belgrád Cacak 20:05
Bečejprevoz Trnava kod Uzica Duboko kod Uzica 20:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.