Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Valjevo (RS)

Klanička 8
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Banja Vrujci (popadic) Popucke 13:45
Niš ekspres Sabac Krusevac 13:55
Lastra Lazarevac Lajkovac 13:55
Lasta Mrcic Belosevac 14:10
Europa Bus Belgrád Lajkovac 14:15
Lasta Belgrád Umka 14:30
Lasta Ljubovija Umka 15:00
Alko Turs Ljig Popucke 15:05
Eurotrans Tours Sabac Koceljeva 15:05
Europa Bus Divcibare Klinci 15:15
Lasta Bobova Pricevic 15:30
Lasta Bacevci kod Valjeva Petnica kod Valjeva 15:30
Lasta Donje Leskovice Lelic 15:30
Lasta Babina Luka Popucke 15:30
Lasta Milicinica Kamenica kod Valjeva 15:30
Lasta Pocuta (tubravic) Jovanja 15:30
Europa Bus Belgrád Lajkovac 15:45
Lasta Goric kod Valjeva Popucke 15:45
Lasta Ogladenovac Radevo Selo 16:00
Europa Bus Ub Popucke 16:00
Niš ekspres Nis Kragujevac 16:00
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 16:39
Feniks G&Z Újvidék Uzice 16:45
Lasta Belgrád Umka 16:50
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 16:53
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.