Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Valjevo (RS)

Klanička 8
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Belgrád Popucke 14:15
Lasta Belgrád Umka 14:30
Lasta Gornja Grabovica 15:00
Lasta Gornja Grabovica 15:00
Lasta Ljubovija Umka 15:00
Europa Bus Divcibare Petnica kod Valjeva 15:15
Lasta Bacevci kod Valjeva Petnica kod Valjeva 15:30
Lasta Babina Luka Popucke 15:30
Lasta Pocuta (tubravic) Sedlari 15:30
Lasta Bacevci kod Valjeva Deguric 15:30
Lasta Babina Luka Popucke 15:30
Lasta Pocuta (tubravic) Sedlari 15:30
Europa Bus Belgrád Popucke 15:45
Lasta Ogladenovac Radevo Selo 16:00
Lasta Ogladenovac Radevo Selo 16:00
Lasta Sedlari 16:32
Lasta Sedlari 16:32
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 16:39
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 16:39
Feniks G&Z Újvidék Sabac 16:45
Raketa AB Belgrád Lajkovac 17:00
Alko Turs Ljig Popucke 17:15
Lasta Petnica kod Valjeva 17:40
Europa Bus Petnica kod Valjeva 17:41
Lasta Gola Glava Radevo Selo 17:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.