Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Valjevo (RS)

Klanička 8
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 05:29
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 05:29
Alko Turs Pecka Pricevic 05:30
Europa Bus Belgrád Umka 05:30
Europa Bus Petnica kod Valjeva 05:40
Lasta Petnica kod Valjeva 05:40
Lasta Sedlari 06:30
Lasta Sedlari 06:30
Lasta Gornja Grabovica 06:35
Lasta Gornja Grabovica 06:35
Lasta Bacevci kod Valjeva Petnica kod Valjeva 07:00
Lasta Gola Glava Radevo Selo 07:00
Lasta Babina Luka Popucke 07:00
Europa Bus Divcibare Petnica kod Valjeva 07:00
Lasta Divcibare Petnica kod Valjeva 07:00
Lasta Bacevci kod Valjeva Deguric 07:00
Lasta Babina Luka Popucke 07:00
Lasta Gola Glava Radevo Selo 07:00
Lasta Újvidék Sabac 07:00
Lasta Brezovice kod Valjeva Sedlari 07:10
Lasta Brezovice kod Valjeva Sedlari 07:10
Lasta Sedlari Goric kod Valjeva 07:32
Lasta Sedlari Goric kod Valjeva 07:32
Lasta Belgrád Umka 07:45
Lasta Donje Leskovice Lelic 08:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.