Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Valjevo (RS)

Klanička 8
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Feniks G&Z Zlatibor Uzice 10:15
Lasta Mrcic Belosevac 10:15
Lasta Mrcic Belosevac 10:15
Lasta Petnica kod Valjeva 10:40
Europa Bus Petnica kod Valjeva 10:41
Europa Bus Divcibare Umka 11:00
Alko Turs Ljig Popucke 11:00
Lastra Lazarevac Popucke 11:15
Europa Bus Banja Vrujci (popadic) Popucke 11:40
Europa Bus Banja Vrujci (popadic) Popucke 11:45
Sirmiumbus Zlatibor Uzice 12:00
Eko Tours Sabac Koceljeva 12:00
Lasta Belgrád Popucke 12:00
Alko Turs Ljig Popucke 12:30
Lasta Lazarevac Popucke 12:30
Europa Bus Belgrád Umka 12:30
Lasta Donja Bukovica Radevo Selo 12:30
Lasta Stanina Reka Pricevic 12:30
Lasta Vujinovaca Sedlari 12:30
Lasta Pricevic Zlataric 12:30
Lasta Dupljaj Popucke 12:30
Lasta Donja Bukovica Radevo Selo 12:30
Lasta Balinovic Sedlari 12:30
Lasta Dupljaj Popucke 12:30
Lasta Vujinovaca Sedlari 12:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.