Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Valjevo (RS)

Klanička 8
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Divcibare Obrenovac 11:00
Alko Turs Ljig Popucke 11:00
Sirmiumbus Zlatibor Uzice 12:00
Lasta Belgrád Lajkovac 12:00
Europa Bus Belgrád Obrenovac 12:30
Sirmiumbus Újvidék Sabac 12:45
Lastra Lazarevac Lajkovac 12:50
Alko Turs Pecka Pricevic 13:15
Lasta Belgrád Obrenovac 13:30
Europa Bus Belgrád Lajkovac 14:15
Lasta Belgrád Obrenovac 14:30
Lasta Ljubovija Obrenovac 15:00
Europa Bus Belgrád Lajkovac 15:45
Feniks G&Z Újvidék Uzice 16:45
Raketa AB Belgrád Lajkovac 17:00
Alko Turs Ljig Popucke 17:15
Lasta Belgrád Obrenovac 18:00
Europa Bus Belgrád Lajkovac 18:00
Eko Tours Sabac Koceljeva 18:35
Sirmiumbus Újvidék Uzice 18:51
Sirmiumbus Zlatibor Uzice 18:55
Lasta Belgrád Lajkovac 19:00
Banbus Loznica Kraljevo 19:11
Lasta Belgrád Obrenovac 20:00
Alko Turs Pecka Pricevic 05:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.