Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Valjevo (RS)

Klanička 8
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Divcibare Klinci 15:15
Lasta Bobova Pricevic 15:30
Lasta Bacevci kod Valjeva Petnica kod Valjeva 15:30
Lasta Donje Leskovice Lelic 15:30
Lasta Babina Luka Popucke 15:30
Lasta Milicinica Kamenica kod Valjeva 15:30
Lasta Pocuta (tubravic) Jovanja 15:30
Europa Bus Belgrád Lajkovac 15:45
Lasta Goric kod Valjeva Popucke 15:45
Lasta Ogladenovac Radevo Selo 16:00
Europa Bus Ub Popucke 16:00
Niš ekspres Nis Kragujevac 16:00
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 16:39
Feniks G&Z Újvidék Uzice 16:45
Lasta Belgrád Obrenovac 16:50
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 16:53
Raketa AB Belgrád Lajkovac 17:00
Europa Bus Radevo Selo 17:01
Alko Turs Ljig Popucke 17:15
Niš ekspres Nis Krusevac 17:30
Lasta Mrcic Belosevac 17:35
Europa Bus Petnica kod Valjeva 17:41
Lastra Lazarevac Lajkovac 17:45
Lasta Belgrád Obrenovac 18:00
Europa Bus Belgrád Lajkovac 18:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.