Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Verbász (RS)

JNA 5
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 06:00 - 20:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 17:29
Glušica Niksic Belgrád 18:00
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 18:01
Lasta Zombor Zimony (Belgrád) 18:09
Dunavprevoz Újvidék Piros 18:24
Jadran Ekspres Herceg Novi Belgrád 18:50
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 18:54
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 19:29
Lens Herceg Novi Belgrád 19:30
Dunavprevoz Kishegyes Szikics 19:30
Blue Line Herceg Novi Belgrád 19:30
Dunavprevoz Újvidék Piros 20:26
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 20:41
Severtrans Sombor Újvidék Szenttamás 21:01
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 21:36
Severtrans Sombor Zombor Újvidék 22:21
Dunavprevoz Kishegyes Szikics 22:30
Severtrans Sombor Zombor Szenttamás 00:02
Dunavprevoz Újvidék Piros 04:35
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 04:53
Dunavprevoz Újvidék Piros 05:25
Dunavprevoz Kishegyes Szikics 05:50
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 06:01
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 06:39
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 07:17
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.