Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Verbász (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 13:53
Dunavprevoz Újvidék Piros 13:55
Putokaz Kúla 14:00
Putokaz Lipár 14:00
Dunavprevoz Torzsa Kucora 14:00
Dunavprevoz Újvidék Piros 14:12
Dunavprevoz Kishegyes Szikics 14:15
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 14:24
Dunavprevoz Újsóvé Ókér 14:30
Dunavprevoz Torzsa Kucora 14:30
Severtrans Sombor Újvidék Szenttamás 14:42
Dunavprevoz Belgrád Újvidék 15:00
Lasta Zombor Zimony (Beograd) 15:09
Dunavprevoz Torzsa Kucora 15:10
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 15:23
Dunavprevoz Újvidék Piros 15:25
Dunavprevoz Újsóvé Ókér 15:25
Dunavprevoz Torzsa Kucora 15:30
Dunavprevoz Újvidék Piros 16:00
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 16:01
Severtrans Sombor Zombor Kúla 16:28
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 16:54
Dunavprevoz Torzsa Kucora 17:00
Dunavprevoz Kishegyes Szikics 17:20
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 17:29
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.