Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Verbász (RS)

JNA 5
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 06:00 - 20:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 17:29
Severtrans Sombor Újvidék Szenttamás 17:42
Dunavprevoz Kúla 18:00
Glušica Niksic Belgrád 18:00
Transprodukt Niksic Belgrád 18:00
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 18:01
Lasta Zombor Zimony (Belgrád) 18:09
Dunavprevoz Újvidék Piros 18:24
Dunavprevoz Torzsa Kucora 18:30
Jadran Ekspres Herceg Novi Belgrád 18:35
Severtrans Sombor Zombor Szenttamás 18:40
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 18:54
Dunavprevoz Kishegyes Szikics 19:20
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 19:29
Dunavprevoz Kishegyes Szikics 19:30
Dunavprevoz Torzsa Kucora 19:30
Dunavprevoz Újsóvé Ókér 19:30
Blue Line Herceg Novi Belgrád 19:30
Severtrans Sombor Újvidék Szenttamás 19:56
Dunavprevoz Újvidék Piros 20:26
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 20:41
Severtrans Sombor Újvidék Szenttamás 21:01
Dunavprevoz Újsóvé Ókér 21:20
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 21:36
Putokaz Szivác Kúla 22:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.