Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Jedinstvo Starac Krsevica 11:00
Niš ekspres Belgrád Nis 11:06
Niš ekspres Belgrád Nis 11:06
Kavim Jedinstvo Toplac Cukovac kod Vranja 11:09
Kavim Jedinstvo Donje Trebesinje Zlatokop 11:15
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 11:25
Kavim Jedinstvo Tibuzde Zlatokop 11:30
Kavim Jedinstvo Radovnica Davidovac kod Vranja 11:50
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 11:53
Kavim Jedinstvo Vrtogos Davidovac kod Vranja 12:00
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladicin Han 12:00
Kavim Jedinstvo Bustranje kod Vranja Davidovac kod Vranja 12:00
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarac 12:04
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 12:05
Kavim Jedinstvo Vrtogos Beli Breg kod Vranja 12:10
Kavim Jedinstvo Gornje Zapsko Zlatokop 12:10
Kavim Jedinstvo Zbevac 12:15
Kavim Jedinstvo Gornje Trebesinje Zlatokop 12:20
Kavim Jedinstvo Zlatokop Cukovac kod Vranja 12:29
Kavim Jedinstvo Predejane Vladicin Han 12:30
Kavim Jedinstvo Presevo Bujanovac 12:30
Kavim Jedinstvo Mijovce Golemo Selo 12:30
Kavim Jedinstvo Barelic Zlatokop 12:30
Kavim Jedinstvo Mostanica Bresnica kod Vranja 12:34
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladicin Han 12:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.