Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Galeb Ohrid Ohrid Nis 03:21
Kavim Jedinstvo Radovnica Davidovac kod Vranja 04:00
Kavim Jedinstvo Vrtogos Davidovac kod Vranja 04:15
Kavim Jedinstvo Vrtogos Beli Breg kod Vranja 04:15
Kavim Jedinstvo Zbevac 04:30
Kavim Jedinstvo Cukovac kod Vranja 04:34
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladicin Han 04:35
Kavim Jedinstvo Kriva Feja Bresnica kod Vranja 04:38
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarac 04:39
Kavim Jedinstvo Vladicin Han Suva Morava 04:45
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 05:00
Kavim Jedinstvo Suva Morava Priboj kod Vladicinog Hana 05:00
Kavim Jedinstvo Gornje Zapsko Zlatokop 05:00
Kavim Jedinstvo Belgrád Vladicin Han 05:05
Kavim Jedinstvo Vrtogos Davidovac kod Vranja 05:05
Kavim Jedinstvo Vrtogos Beli Breg kod Vranja 05:05
Niš ekspres Skopje Nis 05:08
Kavim Jedinstvo Korbevac Vranjska Banja 05:08
Niš ekspres Bujanovac Nis 05:15
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 05:18
Kavim Jedinstvo Cukovac kod Vranja 05:29
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 05:30
Kavim Jedinstvo Gornje Trebesinje Zlatokop 05:30
Kavim Jedinstvo Starac Krsevica 05:30
Kavim Jedinstvo Presevo Bujanovac 05:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.