Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 17:23
Kavim Jedinstvo Nis Leskovac 17:30
Kavim Jedinstvo Vladicin Han Suva Morava 17:30
Kavim Jedinstvo Radovnica Davidovac kod Vranja 17:30
Kavim Jedinstvo Gornje Trebesinje Zlatokop 17:30
Niš ekspres Szkopje Nis 17:43
Niš ekspres Bujanovac Nis 17:43
Kavim Jedinstvo Vrtogos Davidovac kod Vranja 18:20
Niš ekspres Belgrád Nis 18:26
Niš ekspres Belgrád Nis 18:26
Kavim Jedinstvo Vladicin Han Gramade 18:30
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarac 18:34
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 18:45
Kavim Jedinstvo Starac Davidovac kod Vranja 19:00
Tandems Brezovica kod Strpca Klokot 19:00
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 19:03
Kavim Jedinstvo Klenike Krsevica 19:30
Kavim Jedinstvo Vladicin Han Suva Morava 19:30
Kavim Jedinstvo Zbevac 19:30
Kavim Jedinstvo Golemo Selo Drenovac kod Vranja 19:30
Kavim Jedinstvo Gornje Trebesinje Zlatokop 19:30
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladicin Han 19:30
Kavim Jedinstvo Gornje Trebesinje Zlatokop 19:30
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarac 19:34
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 19:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.