Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 05:30
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladicin Han 06:05
Kavim Jedinstvo Vladicin Han Suva Morava 06:05
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 06:10
Kavim Jedinstvo Radovnica Krsevica 06:10
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 06:15
Kavim Jedinstvo Presevo Srpska Kuca 06:30
Maxhari 2015 Pristina 06:31
Niš ekspres Belgrád Nis 06:51
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladicin Han 06:55
Kavim Jedinstvo Vladicin Han Suva Morava 07:00
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 07:00
Kavim Jedinstvo Starac Davidovac kod Vranja 07:00
Niš ekspres Skopje Belgrád 07:08
Niš ekspres Skopje Nis 07:08
Niš ekspres Bujanovac Belgrád 07:08
Niš ekspres Bujanovac Nis 07:08
Aleks Travel Smederevo Gnjilane 07:30
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 08:00
Tase Tours Bosilegrad Gornja Lisina 08:05
Kavim Jedinstvo Nis Leskovac 08:20
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 09:15
Niš ekspres Belgrád Nis 09:26
Niš ekspres Belgrád Nis 09:26
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Bujanovac 10:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.