Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 13:40
Kavim Jedinstvo Rajince Bujanovac 13:45
Tase Tours Bosilegrad Vranjska Banja 14:00
Tase Tours Surdulica Vladicin Han 14:05
Frenki Komerc Leskovac Grdelica 14:10
Kavim Jedinstvo Donji Neradovac Bujanovac 14:14
Kavim Jedinstvo Zbevac 14:15
Kavim Jedinstvo Veliko Ropotovo Bujanovac 14:18
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 14:20
Kavim Jedinstvo Vladicin Han Suva Morava 14:20
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 14:20
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladicin Han 14:20
Kavim Jedinstvo Starac Krsevica 14:30
Kavim Jedinstvo Radovnica Davidovac kod Vranja 14:50
Kavim Jedinstvo Prokuplje Predejane 15:05
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 15:15
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladicin Han 15:30
Kavim Jedinstvo Vladicin Han Suva Morava 15:30
Pupd Janjušević Kragujevac Nis 15:30
Tase Tours Surdulica Vladicin Han 16:00
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 16:20
Niš ekspres Nis Leskovac 16:30
Kavim Jedinstvo Belgrád Vladicin Han 17:00
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 17:10
Kavim Jedinstvo Nis Leskovac 17:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.