Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Leskovac 12:36
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 12:43
Kavim Jedinstvo Vladicin Han Suva Morava 12:45
Niš ekspres Skopje Nis 12:56
Niš ekspres Bujanovac Nis 12:58
Kavim Jedinstvo Belgrád Vladicin Han 13:00
Kavim Jedinstvo Presevo Bujanovac 13:00
Kavim Jedinstvo Oslare Bujanovac 13:00
Kavim Jedinstvo Suva Morava Priboj kod Vladicinog Hana 13:00
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 13:40
Kavim Jedinstvo Vrtogos Davidovac kod Vranja 13:40
Kavim Jedinstvo Rajince Bujanovac 13:45
Tase Tours Bosilegrad Vranjska Banja 14:00
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 14:01
Tase Tours Surdulica Vladicin Han 14:05
Frenki Komerc Leskovac Grdelica 14:10
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 14:18
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 14:20
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuca 14:20
Kavim Jedinstvo Vladicin Han Gramade 14:20
Kavim Jedinstvo Cukovac kod Vranja 14:24
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarac 14:24
Kavim Jedinstvo Vrtogos Beli Breg kod Vranja 14:30
Kavim Jedinstvo Gornje Zapsko Zlatokop 14:30
Kavim Jedinstvo Bustranje kod Vranja Davidovac kod Vranja 14:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.