Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vrnjacka Banja (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 14:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 14:30
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Trstenik 14:45
Stup Vršac Versec Belgrád 14:45
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Krusevac 15:10
Best Komerc Bus Trstenik 15:20
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 15:30
Jugoprevoz Kruševac Cacak Krusevac 15:40
Banbus Loznica Kraljevo 15:45
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 16:20
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 16:40
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 16:55
Bortravel Bor Krusevac 17:00
Jadran Ekspres Kotor Nis Krusevac 17:15
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 17:35
Presto Pirot Nis 18:15
Trans Jug Kraljevo Krusevac 18:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 18:30
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Trstenik 18:45
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 19:45
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 19:50
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 19:55
Eurocompass Budva Herceg Novi Kraljevo 20:45
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 22:30
Božur-021 Újvidék Belgrád 04:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.