Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vrnjacka Banja (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 14:20
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 14:30
Stup Vršac Versec Belgrád 14:45
ATP Vulović transport Kragujevac Kraljevo 15:00
Kosmet Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 15:10
Best Komerc Bus Trstenik 15:20
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 15:30
Banbus Loznica Kraljevo 15:45
Bobivit GMB Pozarevac Kragujevac 16:00
Kondor Nis Krusevac 16:10
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 16:20
Bobivit GMB Trstenik 16:20
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 16:40
Bobivit GMB Belgrád Trstenik 16:55
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 16:55
Trim Turs Exkluziv Kragujevac Dragobraca 17:00
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 17:35
Dumeco Paracin Trstenik 17:47
Auto Kodeks Pirot Nis 18:15
Vulović Transport Kraljevo Krusevac 18:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 18:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 19:50
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 19:55
Trim Turs Exkluziv Trstenik Dragobraca 20:52
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 22:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.