Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vrnjacka Banja (RS)

Vojvođanska 5
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Zoran Lipljan Kraljevo 03:15
Bobivit GMB Belgrád Trstenik 04:15
Vulović Transport Kraljevo 05:25
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 05:30
Bobivit GMB Belgrád Trstenik 05:45
Trim Turs Exkluziv Kragujevac Cukojevac 06:15
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 06:15
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 06:30
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 07:00
Best Komerc Bus Zombor Belgrád 07:00
Bobivit GMB Trstenik 07:10
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 07:30
Vulović Transport Nis Krusevac 07:30
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 07:30
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 07:35
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 07:40
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Trstenik 07:45
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 07:55
Autoprevoz Čačak Krusevac Kraljevo 08:00
Kondor Sarajevo Krusevac 08:25
Bobivit GMB Trstenik 08:30
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 08:55
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 09:15
ATP Vulović transport Kraljevo Vrnjci 09:30
Auto Kodeks Zlatibor Nis 09:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.