Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vrnjacka Banja (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 11:30
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Trstenik 11:45
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 12:00
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 12:10
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 12:30
Bobivit GMB Belgrád Trstenik 12:40
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 12:50
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 12:50
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 13:15
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 13:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 13:30
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 13:45
Lasta Belgrád Kraljevo 14:00
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 14:20
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 14:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 14:30
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Trstenik 14:45
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Krusevac 15:10
Bobivit GMB Belgrád Trstenik 15:15
Best Komerc Bus Trstenik 15:20
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 15:30
Banbus Loznica Kraljevo 15:45
Bobivit GMB Pozarevac Kragujevac 16:00
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 16:00
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 16:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.