Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vrnjacka Banja (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 06:15
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 06:30
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 06:40
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 07:00
Best Komerc Bus Zombor Belgrád 07:00
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 07:30
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 07:30
Trans Jug Nis Krusevac 07:30
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 07:40
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Trstenik 07:45
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 07:55
Bobivit GMB Trstenik 08:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 08:40
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 08:55
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 09:15
Presto Uzice Nis 09:50
Kolašin Prevoz Nis Krusevac 09:55
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 10:05
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 10:10
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:15
Dumeco Belgrád Krusevac 10:15
Niš ekspres Nis Krusevac 10:25
Bortravel Ribnica Kraljevo 10:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 11:30
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Trstenik 11:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.