Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vrnjacka Banja (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bobivit GMB Belgrád Trstenik 04:15
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 05:30
Bobivit GMB Belgrád Trstenik 05:45
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 05:51
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 06:30
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 07:00
Best Komerc Bus Zombor Belgrád 07:00
Vulović Transport Nis Krusevac 07:30
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 07:30
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Trstenik 07:45
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 07:55
Kondor Sarajevo Krusevac 08:25
Bobivit GMB Trstenik 08:30
Bečejprevoz Becse Belgrád 08:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 08:40
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 08:55
Auto Kodeks Zlatibor Nis 09:50
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 10:10
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:15
Dumeco Belgrád Krusevac 10:15
Bobivit GMB Trstenik Kragujevac 10:20
Niš ekspres Nis Krusevac 10:25
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 11:30
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 12:00
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 12:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.