Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vrnjacka Banja (RS)

Vojvođanska 5
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 07:00
Best Komerc Bus Zombor Belgrád 07:00
Bobivit GMB Trstenik 07:10
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 07:30
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 07:30
Vulović Transport Nis Krusevac 07:30
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 07:35
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Trstenik 07:45
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 07:55
Autoprevoz Čačak Krusevac Kraljevo 08:00
Kondor Szarajevó Krusevac 08:25
Bobivit GMB Trstenik 08:30
Bečejprevoz Újvidék Belgrád 08:30
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 08:55
ATP Vulović transport Kraljevo Vrnjci 09:30
Auto Kodeks Zlatibor Nis 09:50
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 10:05
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 10:10
Bobivit GMB Trstenik Kragujevac 10:15
Dumeco Belgrád Krusevac 10:15
Niš ekspres Nis Krusevac 10:25
Bortravel Kraljevo Vrnjci 10:30
Niš ekspres Sabac Krusevac 10:35
Bobivit GMB Trstenik 10:40
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 10:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.