Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zabari (RS)

Kneza Miloša 32
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 08:18
Trans Jug Belgrád Svilajnac 08:30
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 10:13
Grivac Kragujevac Pozarevac 12:30
Trans Jug Despotovac Velika Plana 12:55
Trans Jug Despotovac Velika Plana 12:55
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Kraljevo 13:35
Trans Jug Belgrád Svilajnac 15:15
Arriva Litas Svilajnac Kusiljevo 18:26
Trans Jug Despotovac Velika Plana 21:55
Grivac Veliko Gradiste Pozarevac 07:00
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 08:18
Trans Jug Belgrád Svilajnac 08:30
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 10:13
Grivac Kragujevac Pozarevac 12:30
Trans Jug Despotovac Velika Plana 12:55
Trans Jug Despotovac Velika Plana 12:55
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Kraljevo 13:35
Trans Jug Belgrád Svilajnac 15:15
Arriva Litas Svilajnac Kusiljevo 18:26
Trans Jug Despotovac Velika Plana 21:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.