Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zajecar (RS)

bulevar Dr Zorana Đinđića 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Moto Boem Trans Knjazevac Minicevo 23:41
Nikolić Prevoz Belgrád Metovnica 05:01
AS Turs Bor Vrazogrnac 05:30
Bortravel Nis Knjazevac 05:46
Maxa Tours Pirot Knjazevac 06:16
Bortravel Bor 06:20
Nikolić Prevoz Belgrád 07:00
Moto Boem Trans Nis Donja Vrezina 08:55
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 09:00
Maxa Tours Bor 09:00
Top Turist Belgrád Negotin 09:10
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 10:10
Kavim Jedinstvo Bor Nis 11:00
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 11:25
Euro Lin Knjazevac Minicevo 12:10
Maxa Tours Pirot Knjazevac 13:20
AS Turs Bor Vrazogrnac 13:30
Moto Boem Trans Donji Milanovac Bor 14:30
Euro Lin Belgrád Paracin 14:45
Moto Boem Trans Belgrád Minicevo 16:24
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 16:50
Maxa Tours Pirot Knjazevac 17:00
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 17:15
Moto Boem Trans Negotin 17:34
Moto Boem Trans Knjazevac Minicevo 17:34
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.