Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zajecar (RS)

Beogradska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Moto Boem Trans Belgrád Sikole 01:11
Nikolić Prevoz Negotin 01:43
Nikolić Prevoz Sipikovo Veliki Izvor 02:38
Moto Boem Trans Belgrád Minicevo 04:30
Moto Boem Trans Belgrád Negotin 04:47
Nikolić Prevoz Grliste Grljan 04:50
Nikolić Prevoz Belgrád Metovnica 05:01
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Grljan 05:15
Nikolić Prevoz Lasovo Sljivar 05:15
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 05:25
AS Turs Bor Vrazogrnac 05:30
Nikolić Prevoz Tabakovac Jelasnica kod Zajecara 05:35
Bortravel Nis Knjazevac 05:46
Nikolić Prevoz Sipikovo Veliki Izvor 05:55
Nikolić Prevoz Halovo Veliki Izvor 05:55
Nikolić Prevoz Velika Jasikova Salas kod Zajecara 06:13
Nikolić Prevoz Planinica kod Zajecara Lubnica 06:15
Maxa Tours Pirot Knjazevac 06:16
Nikolić Prevoz Grliste Grljan 06:20
Nikolić Prevoz Avramica (grljan) Grljan 06:33
Nikolić Prevoz Nikolicevo Vrazogrnac 06:35
Nikolić Prevoz Rgotina Vrazogrnac 06:45
Nikolić Prevoz Belgrád 07:00
Nikolić Prevoz Veliki Izvor 07:33
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Grljan 07:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.