Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zombor (RS)

Franje Rackog bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Subotica Trans Szabadka Bajmok 10:15
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 10:45
Severtrans Sombor Backi Monostor 11:00
Severtrans Sombor Ridica Nemesmilitics 11:00
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 11:00
Severtrans Sombor Haraszti Gádor 11:30
Severtrans Sombor Backi Breg Bezdán 11:45
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 12:00
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 12:30
Mita-Prevoz Freiburg Im Breisgau Újvidék 12:30
Severtrans Sombor Szabadka Bajmok 12:40
Panonijabus Wurzburg Belgrád 12:40
Panonijabus Regensburg Belgrád 12:40
Panonijabus Hannover Belgrád 12:40
Panonijabus Bremen Belgrád 12:40
Panonijabus Dortmund Belgrád 12:40
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 13:00
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 13:45
Dunavprevoz Belgrád Újvidék 14:00
Pupd Janjušević Kragujevac Belgrád 14:15
Severtrans Sombor Backi Monostor 14:30
Severtrans Sombor Backi Breg Bezdán 14:30
Severtrans Sombor Haraszti Gádor 14:30
Severtrans Sombor Ridica Nemesmilitics 14:30
Severtrans Sombor Doroszló Sztapár 14:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.