Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zombor (RS)

Franje Rackog bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Bukovac (zombor) 07:15
Severtrans Sombor Backi Monostor 07:30
Severtrans Sombor Bácsgyulafalva Kerény 07:30
Severtrans Sombor Backi Breg Bezdán 07:30
Severtrans Sombor Ridica Nemesmilitics 07:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 07:30
Panonijabus Presevo Belgrád 07:30
Panonijabus Presevo Belgrád 07:30
Panonijabus Presevo Belgrád 07:30
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 07:45
Severtrans Sombor Cicovi (zombor) 07:45
Severtrans Sombor Szabadka Bajmok 08:00
Best Komerc Bus Vrnjacka Banja Belgrád 08:00
Severtrans Sombor Haraszti Gádor 08:30
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 08:30
Severtrans Sombor Bácsszentiván Apatin 08:55
Dunavprevoz Szabadka Bajmok 08:55
Severtrans Sombor Ridica Nemesmilitics 09:00
Severtrans Sombor Bácsszentiván Apatin 09:00
Severtrans Sombor Backi Monostor 09:30
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 09:45
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 09:45
Severtrans Sombor Backi Breg Bezdán 10:00
Severtrans Sombor Sztapár 10:00
Severtrans Sombor Hódság Sztapár 10:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.