Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zombor (RS)

Franje Rackog bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Backi Monostor 19:40
Severtrans Sombor Bácsgyulafalva Kerény 19:40
Severtrans Sombor Backi Breg Bezdán 19:40
Severtrans Sombor Haraszti Gádor 19:40
Severtrans Sombor Ridica Nemesmilitics 19:40
Severtrans Sombor Hódság Sztapár 19:40
Severtrans Sombor Szilberek Sztapár 19:40
Severtrans Sombor Sári Nemesmilitics 19:45
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 20:00
Severtrans Sombor Apatin Újvidék 20:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 20:30
Severtrans Sombor Backi Monostor 22:30
Severtrans Sombor Csonoplya 22:30
Severtrans Sombor Backi Breg Bezdán 22:30
Severtrans Sombor Haraszti Gádor 22:30
Severtrans Sombor Ridica Nemesmilitics 22:30
Severtrans Sombor Doroszló Sztapár 22:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 22:30
Severtrans Sombor Bácsszentiván Cicovi (Zombor) 22:30
Severtrans Sombor Szivác Kerény 22:30
Severtrans Sombor Szilberek Sztapár 22:30
Severtrans Sombor Hódság Sztapár 22:30
Severtrans Sombor Szilberek Sztapár 22:30
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 04:00
Banbus Zabljak Belgrád 04:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.