Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zombor (RS)

Franje Rackog bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 04:00
Banbus Zabljak Belgrád 04:45
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 05:00
Severtrans Sombor Szabadka Bajmok 05:00
Severtrans Sombor Sári Nemesmilitics 05:00
Severtrans Sombor Backi Breg Bezdán 05:20
Severtrans Sombor Backi Monostor 05:30
Severtrans Sombor Haraszti Gádor 05:30
Severtrans Sombor Doroszló Sztapár 05:30
Milinović Novi Grad (bosanski Novi) Újvidék 05:30
Severtrans Sombor Hódság Sztapár 05:30
Severtrans Sombor Hódság Sztapár 05:30
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 05:45
Severtrans Sombor Szabadka Bajmok 06:00
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 06:00
Severtrans Sombor Bácsgyulafalva Kerény 06:10
Severtrans Sombor Backi Breg Bezdán 06:10
Severtrans Sombor Haraszti Gádor 06:10
Severtrans Sombor Ridica Nemesmilitics 06:10
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 06:10
Severtrans Sombor Sztapár 06:15
Severtrans Sombor Szilberek Sztapár 06:15
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 06:20
Severtrans Sombor Backi Monostor 06:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 06:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.