Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zombor (RS)

Franje Rackog bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 04:00
Severtrans Sombor Szabadka Bajmok 05:00
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 05:00
Severtrans Sombor Hódság Sztapár 05:30
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 05:45
Severtrans Sombor Bácsszentiván Bukovac (Zombor) 06:00
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 06:10
Severtrans Sombor Bácsgyulafalva Kerény 06:10
Severtrans Sombor Béreg Bezdán 06:10
Severtrans Sombor Haraszti Gádor 06:10
Severtrans Sombor Regőce Nemesmilitics 06:10
Severtrans Sombor Szilberek Sztapár 06:15
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 06:20
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 06:30
Severtrans Sombor Monostorszeg 06:30
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 06:45
Severtrans Sombor Szenttamás Verbász 07:00
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 07:30
Severtrans Sombor Bácsgyulafalva Kerény 07:30
Severtrans Sombor Béreg Bezdán 07:30
Severtrans Sombor Regőce Nemesmilitics 07:30
Severtrans Sombor Monostorszeg 07:30
Panonijabus Presevo Belgrád 07:30
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 07:45
Best Komerc Bus Vrnjacka Banja Belgrád 08:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.