Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zombor (RS)

Franje Rackog bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Zabljak Belgrád 04:45
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 05:00
Severtrans Sombor Szabadka Bajmok 05:00
Severtrans Sombor Hódság Sztapár 05:30
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 05:45
Severtrans Sombor Hódság Sztapár 05:45
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 06:00
Severtrans Sombor Béreg Bezdán 06:10
Severtrans Sombor Bácsgyulafalva Kerény 06:10
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 06:10
Severtrans Sombor Regőce Nemesmilitics 06:10
Severtrans Sombor Haraszti Gádor 06:10
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 06:20
Severtrans Sombor Monostorszeg 06:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 06:30
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 06:45
Severtrans Sombor Bácsgyulafalva Kerény 07:30
Severtrans Sombor Béreg Bezdán 07:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 07:30
Severtrans Sombor Monostorszeg 07:30
Severtrans Sombor Regőce Nemesmilitics 07:30
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 07:45
Severtrans Sombor Sokobanja Belgrád 07:45
Best Komerc Bus Vrnjacka Banja Belgrád 08:00
Severtrans Sombor Szabadka Bajmok 08:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.