Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zombor (RS)

Franje Rackog bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 13:00
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 13:45
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 15:00
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 16:00
Lasta Belgrád Újvidék 17:00
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 20:00
Severtrans Sombor Apatin Újvidék 20:30
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 04:00
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 05:00
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 05:45
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 06:00
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 06:10
Lasta Belgrád Újvidék 06:45
Best Komerc Bus Vrnjacka Banja Belgrád 08:00
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 08:30
Apatintrans Apatin Bukovac (Zombor) 08:30
Lasta Belgrád Újvidék 09:45
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 10:45
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 13:00
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 13:45
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Zombor) 15:00
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 16:00
Lasta Belgrád Újvidék 17:00
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 20:00
Severtrans Sombor Apatin Újvidék 20:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.