Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Opstina - Aleksinac (RS)

Tihomira Đorevića 19
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Aleksinacki Rudnik 05:40
Niš ekspres Nis Donji Komren 06:07
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Resnik kod Sokobanje 06:44
Niš ekspres Sokobanja Donji Komren 06:47
Niš ekspres Bradarac kod Aleksinca Aleksinacki Rudnik 06:48
Niš ekspres Bovan kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 06:52
Sokoprevoz Sokobanja Resnik kod Sokobanje 07:06
Niš ekspres Nis Donji Komren 07:38
Banbus Nis Resnik kod Sokobanje 07:46
Banbus Sokobanja Donji Komren 09:36
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Resnik kod Sokobanje 09:40
Niš ekspres Sokobanja Nis 10:17
Niš ekspres Boboviste Aleksinacki Rudnik 10:23
Banbus Nis Resnik kod Sokobanje 10:46
Sokoprevoz Sokobanja Resnik kod Sokobanje 11:56
Niš ekspres Leskovac Nis 12:08
Niš ekspres Razanj Vrtiste 12:12
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 12:17
Banbus Sokobanja Donji Komren 12:26
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Resnik kod Sokobanje 14:14
Banbus Sokobanja Donji Komren 14:16
Niš ekspres Nis Donji Komren 14:29
Niš ekspres Sokobanja Donji Komren 14:51
Sokoprevoz Sokobanja Resnik kod Sokobanje 15:11
Banbus Nis Resnik kod Sokobanje 15:54
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.