Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Bácsfeketehegy (RS)

Maršala Tita bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Saobraćaj Žabalj Belgrád Újvidék 11:12
Lasta Szabadka Újvidék 11:36
Dunavprevoz Verbász Szikics 11:57
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 12:00
Saobraćaj Žabalj Újvidék Topolya 12:02
Subotica Trans Szabadka Topolya 12:33
Dunavprevoz Kishegyes Szikics 12:45
Dunavprevoz Verbász Szikics 13:07
Saobraćaj Žabalj Szabadka Újvidék 13:18
Saobraćaj Žabalj Újvidék Topolya 13:32
Dunavprevoz Kishegyes Szikics 13:35
Lasta Belgrád Újvidék 13:54
Dunavprevoz Verbász Szikics 13:57
Dunavprevoz Kishegyes Szikics 14:30
Saobraćaj Žabalj Topolya Szenttamás 15:01
Autoprevoz Čačak Cacak Belgrád 15:10
Dunavprevoz Verbász Szikics 15:27
Lasta Szabadka Újvidék 15:36
Milinović Szabadka Újvidék 15:49
Lasta Belgrád Újvidék 15:54
Saobraćaj Žabalj Újvidék Topolya 16:22
Saobraćaj Žabalj Szabadka Újvidék 16:38
Lasta Belgrád Újvidék 16:54
Dunavprevoz Kishegyes Szikics 17:35
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 17:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.