Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Bácsföldvár (RS)

Narodno oslobodilačke vojske 23
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 09:39
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 10:07
Bečejprevoz Újvidék Temerin 12:27
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 14:34
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 14:39
Bečejprevoz Újvidék Óbecse 15:17
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 15:41
Bečejprevoz Törökbecse Óbecse 16:04
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 16:07
Bečejprevoz Óbecse Temerin 16:55
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 18:19
Bečejprevoz Óbecse Nádalja 18:46
Bečejprevoz Újvidék Óbecse 19:55
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 20:09
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 20:11
Transprodukt Prijedor Újvidék 21:45
Transprodukt Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Újvidék 21:45
Fenix Tours Prijedor Újvidék 21:45
Bečejprevoz Óbecse Temerin 21:53
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 06:41
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 07:49
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 08:15
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 08:15
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 08:15
Fenix Tours Nagykikinda Újvidék 08:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.