Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Bácsföldvár (RS)

Narodno oslobodilačke vojske 23
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bečejprevoz Újvidék Temerin 04:43
Bečejprevoz Újvidék Temerin 05:52
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 06:07
Bečejprevoz Szenttamás Nádalja 06:18
Bečejprevoz Becse 06:30
Bečejprevoz Becse Temerin 06:40
Lasta Belgrád Újvidék 06:41
Bečejprevoz Újvidék Temerin 07:10
Bečejprevoz Becse Temerin 07:33
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 07:49
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 09:39
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 10:07
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 10:57
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 12:09
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 12:37
Bečejprevoz Újvidék Temerin 13:42
Bečejprevoz Törökbecse Becse 13:58
Bečejprevoz Csurog 14:30
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 14:34
Bečejprevoz Újvidék Temerin 14:38
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 15:17
Bečejprevoz Újvidék Temerin 15:35
Lasta Belgrád Újvidék 15:41
Bečejprevoz Törökbecse Becse 16:04
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 16:07
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.