Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Bácsföldvár (RS)

Narodno oslobodilačke vojske 23
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bečejprevoz Törökbecse Becse 13:58
Saobraćaj Žabalj Nádalja 14:08
Bečejprevoz Becse 14:25
Bečejprevoz Szenttamás Nádalja 14:26
Bečejprevoz Csurog 14:30
Bečejprevoz Becse Nádalja 14:30
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 14:34
Bečejprevoz Újvidék Temerin 14:38
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 14:39
Bečejprevoz Becse Temerin 14:40
Saobraćaj Žabalj Nádalja 14:43
Bečejprevoz Becse Temerin 14:55
Bečejprevoz Becse 15:00
Bečejprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 15:17
Bečejprevoz Újvidék Temerin 15:35
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 15:41
Bečejprevoz Becse Nádalja 15:46
Bečejprevoz Törökbecse Becse 16:04
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 16:07
Bečejprevoz Csurog 16:20
Bečejprevoz Becse Nádalja 16:41
Bečejprevoz Becse Zimony (Beograd) 16:55
Bečejprevoz Újvidék Becse 17:12
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 17:39
Bečejprevoz Újvidék Becse 17:44
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.