Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Banstol (Csortanovci) (RS)

Stari Beogradski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 16:51
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 16:53
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 17:14
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 18:24
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 18:51
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 19:34
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 19:41
Lasta Újvidék Zimony (Belgrád) 20:19
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 20:26
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 21:34
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 05:38
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 05:51
Kavim Jedinstvo Újvidék Belgrád 06:00
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 06:23
Lasta Szabadka Belgrád 07:58
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 08:51
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 09:21
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 09:26
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 09:56
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 10:24
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 11:11
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 11:11
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 12:09
Kavim Jedinstvo Bujanovac Belgrád 13:15
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 14:01
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.