Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Banstol (Csortanovci) (RS)

Stari Beogradski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Újkarlóca Béska 05:21
Lasta Ingyia Béska 05:21
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 05:51
Kavim Jedinstvo Újvidék Belgrád 06:00
Lasta Béska Csortanovci 06:29
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 07:51
Lasta Szabadka Belgrád 07:58
Lasta Maradék Béska 08:43
Lasta Ingyia Béska 08:43
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 08:51
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 09:21
Lasta Maradék Béska 09:39
Lasta Ingyia Béska 09:39
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 09:56
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 10:24
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 11:11
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 11:11
Lasta Maradék Béska 11:48
Lasta Ingyia Béska 11:48
Lasta Csortanovci Maradék 12:17
Lasta Ingyia Maradék 12:37
Kavim Jedinstvo Bujanovac Belgrád 13:15
Kavim Jedinstvo Belgrád Zimony (Belgrád) 13:15
Lasta Béska Csortanovci 13:54
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 14:01
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.