Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Rampa - Baric kod Obrenovca (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 16:25
Europa Bus Kalenic Umka 16:27
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 16:28
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 16:28
Strela Ub Ub Umka 16:30
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 16:30
Strela Obrenovac Belgrád Umka 16:30
Lasta Mala Mostanica 16:31
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 16:32
Ćira Lux Tours Zvecka Umka 16:33
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 16:33
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 16:35
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 16:38
Ćira Lux Tours Belgrád Umka 16:39
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 16:40
Strela Obrenovac Belgrád Umka 16:44
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 16:49
Strela Ub Belgrád Umka 16:50
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 16:50
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 16:53
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 16:54
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 16:55
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 16:57
Strela Obrenovac Belgrád Umka 16:58
Europa Bus Belgrád Umka 17:01
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.