Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Batajnica (Beograd) (RS)

Pukovnika Milenka Pavlovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 16:50
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 16:50
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 16:52
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 16:53
Lasta Szurdok Stari Banovci 16:56
GSP Beograd Zimony (belgrád) 16:56
GSP Beograd Zimony (belgrád) Busije (Ugrinovci kod Beograda) 16:56
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 16:57
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 16:58
Lasta Ópazova Újpazova 17:00
Lika Bim Turs Újpazova 17:05
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 17:05
Lika Bim Turs Zimony (belgrád) Novi Banovci 17:06
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 17:08
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 17:11
Lika Bim Turs Szurdok Stari Banovci 17:13
GSP Beograd Zimony (belgrád) Busije (Ugrinovci kod Beograda) 17:13
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 17:17
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 17:19
Lasta Ópazova Zimony (Belgrád) 17:20
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 17:24
Lasta Ópazova Újpazova 17:25
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 17:25
Lika Bim Turs Zimony (belgrád) Stari Banovci 17:27
Lasta Szalánkemén Zimony (Belgrád) 17:29
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.