Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Batajnica (Beograd) (RS)

Majora Zorana Radosavljevića 4
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 11:34
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 11:36
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 11:40
Stup Vršac Újvidék Zimony (Belgrád) 11:40
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 11:40
GSP Beograd Zimony (belgrád) 11:41
GSP Beograd Zimony (belgrád) 11:42
Lasta Zimony (belgrád) Stari Banovci 11:42
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 11:45
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 11:49
Lika Bim Turs Újpazova 11:50
Lasta Zimony (belgrád) Újpazova 11:50
Lasta Stari Banovci Novi Banovci 11:50
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 11:52
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 11:56
Lika Bim Turs Zimony (belgrád) Stari Banovci 11:57
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 12:02
GSP Beograd Zimony (belgrád) 12:04
Lasta Szalánkemén Zimony (Belgrád) 12:04
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 12:06
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 12:08
GSP Beograd Belgrád Zimony (Belgrád) 12:14
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 12:15
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 12:20
Lika Bim Turs Újpazova 12:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.