Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Batajnica (Beograd) (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Beograd) 18:10
GSP Beograd Zimony (beograd) Busije (Ugrinovci kod Beograda) 18:14
Pupd Janjušević Kragujevac Belgrád 18:15
GSP Beograd Belgrád Zimony (Beograd) 18:17
GSP Beograd Belgrád Zimony (Beograd) 18:18
Lika Bim Turs Újpazova 18:20
Lasta Ingyia Zimony (Beograd) 18:23
Lasta Zimony (beograd) Stari Banovci 18:27
GSP Beograd Belgrád Zimony (Beograd) 18:29
Lasta Surduk Stari Banovci 18:31
GSP Beograd Belgrád Zimony (Beograd) 18:31
GSP Beograd Zimony (beograd) Busije (Ugrinovci kod Beograda) 18:35
GSP Beograd Belgrád Zimony (Beograd) 18:41
GSP Beograd Belgrád Zimony (Beograd) 18:44
Arriva Litas Belgrád Zimony (Beograd) 18:45
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 18:50
Lika Bim Turs Újpazova 18:50
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 18:50
GSP Beograd Belgrád Zimony (Beograd) 18:53
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 18:57
GSP Beograd Belgrád Zimony (Beograd) 18:58
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Beograd) 19:00
Lasta Stari Banovci Novi Banovci 19:05
GSP Beograd Belgrád Zimony (Beograd) 19:05
GSP Beograd Zimony (beograd) Busije (Ugrinovci kod Beograda) 19:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.