Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Petrinci 1 - Belegis (RS)

Kralja Petra I 160
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Szurdok Stari Banovci 04:17
Lasta Szurdok Stari Banovci 04:52
Lasta Szurdok Stari Banovci 05:32
Lasta Szurdok Stari Banovci 05:42
Lika Bim Turs Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 05:55
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 06:05
Lasta Ópazova Stari Banovci 06:18
Lika Bim Turs Zimony (belgrád) 06:20
Lasta Szurdok Stari Banovci 06:27
Lika Bim Turs Zimony (belgrád) Stari Banovci 06:35
Lasta Szurdok Zimony (Belgrád) 06:51
Lasta Ópazova Stari Banovci 07:03
Lasta Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 07:30
Lasta Szurdok Batajnica (Beograd) 07:53
Lasta Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 09:05
Lasta Szurdok Batajnica (Beograd) 09:13
Lasta Szurdok Stari Banovci 09:22
Lasta Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 09:55
Lasta Ópazova Stari Banovci 09:58
Lika Bim Turs Szurdok Stari Banovci 11:18
Lasta Szurdok Batajnica (Beograd) 11:38
Lasta Szurdok Stari Banovci 11:52
Lasta Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 12:05
Lika Bim Turs Zimony (belgrád) 12:25
Lasta Ópazova Stari Banovci 12:28
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.