Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Autokomanda (auto-put) - Belgrád (RS)

E75
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Smederevo Bolec 20:08
Lasta Arandelovac Mladenovac 20:10
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 20:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:20
Kavim Jedinstvo Vranje Vladicin Han 20:21
Lasta Mladenovac Mali Požarevac 20:25
Lasta Smederevska Palanka Ralja kod Smedereva 20:36
Moto Boem Trans Knjazevac Zajecar 20:37
Lasta Smederevo Bolec 20:38
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Trstenik 20:40
Olimpic Travel Turs Kragujevac Mladenovac 20:45
31. Maj Lapovo Varosica 20:51
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:55
Eurocompass Krusevac Stalac 21:07
Lasta Smederevo Bolec 21:08
Lasta Mala Ivanca Mali Požarevac 21:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 21:10
Transprodukt Arandelovac Mladenovac 21:10
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 21:25
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 21:30
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 21:40
Lasta Smederevska Palanka Ralja kod Smedereva 22:06
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 22:25
Lasta Smederevo Bolec 22:38
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 22:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.