Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Autokomanda (auto-put) - Belgrád (RS)

E75 bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Smederevska Palanka Umcari 20:36
Moto Boem Trans Knjazevac Zajecar 20:37
Lasta Smederevo Bolec 20:38
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Trstenik 20:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:40
Auto Kodeks Kragujevac Mladenovac 20:45
31. Maj Lapovo Varosica 20:51
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:55
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 21:00
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 21:00
Euro Lin Paracin Jagodina 21:07
Lasta Smederevo Bolec 21:08
Lasta Mala Ivanca Mali Požarevac 21:10
Auto Kodeks Arandelovac Mladenovac 21:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 21:10
Arriva Litas Pozarevac 21:12
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 21:25
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 21:30
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 21:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 22:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 22:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 22:25
Lasta Smederevo Bolec 22:38
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 22:40
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 22:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.