Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Autokomanda (highway) - Belgrád (RS)

E75
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 23:25
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 23:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 00:35
Lasta Vrcin Beli Potok kod Beograda 04:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:10
Moto Boem Trans Zajecar Jagodina 05:20
Lasta Mala Ivanca Mali Požarevac 05:25
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:25
Zoran Urosevac 05:36
Lasta Smederevo Bolec 05:38
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:40
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:50
Lasta Smederevo Bolec 05:53
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:55
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:56
Niš ekspres Prolom Banja Nis 05:57
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:05
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:10
MobiLitas Kladovo Pozarevac 06:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:10
Pupd Janjušević Zombor Zimony (Belgrád) 06:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:11
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.