Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Autokomanda (highway) - Belgrád (RS)

E75
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Smederevska Palanka Glibovac 18:06
Lasta Blace Nis 18:06
Lasta Arandelovac Mladenovac 18:06
Eurocompass Krusevac Stalac 18:07
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 18:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 18:20
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 18:20
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 18:22
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 18:30
Lasta Smederevo Bolec 18:37
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 18:50
MobiLitas Majdanpek Pozarevac 18:57
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 19:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 19:10
Transprodukt Arandelovac Mladenovac 19:10
MobiLitas Petrovac na Mlavi Pozarevac 19:12
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 19:36
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 19:37
Lasta Smederevo Vodanj 19:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 19:40
Frenki Komerc Razanj 19:52
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:00
Lasta Arandelovac Mladenovac 20:06
Lasta Smederevo Bolec 20:08
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 20:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.