Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Krnjaca - Sebes suvi - Belgrád (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
GSP Beograd Borcsa 00:23
Presto Padinska Skela Borcsa 00:25
GSP Beograd Borcsa 00:38
GSP Beograd Borcsa 00:53
Presto Padinska Skela Borcsa 01:33
Presto Padinska Skela Borcsa 02:33
Presto Borcsa 03:45
GSP Beograd Crvenka (borcsa) Borcsa 04:13
GSP Beograd Padinska Skela Borcsa 04:13
GSP Beograd Ovča Borcsa 04:13
GSP Beograd Jabucki Rit (padinska Skela) Borcsa 04:18
GSP Beograd Dunavac Borcsa 04:23
GSP Beograd Borcsa 04:36
GSP Beograd Padinska Skela Borcsa 04:38
GSP Beograd Ovča Borcsa 04:53
GSP Beograd Borcsa 04:56
GSP Beograd Padinska Skela Borcsa 05:02
GSP Beograd Jabucki Rit (padinska Skela) Borcsa 05:13
GSP Beograd Borcsa 05:16
GSP Beograd Padinska Skela Borcsa 05:26
GSP Beograd Crvenka (borcsa) Borcsa 05:33
GSP Beograd Ovča Borcsa 05:33
GSP Beograd Borcsa 05:34
GSP Beograd Borcsa 05:38
GSP Beograd Padinska Skela Borcsa 05:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.