Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Novi Beograd - Sava centar (auto-put) - Belgrád (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Duga Loznica Sabac 05:10
Duga Majur kod Sapca Fényberek 06:06
Master Bus Árpatarló Pecinci 07:06
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) 07:36
Mačva Expres Bogatic Sabac 07:45
Sirmiumbus Macvanska Mitrovica 07:51
Mačva Expres Bogatic Macvanska Mitrovica 09:20
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) 09:34
Master Bus Árpatarló Pecinci 09:35
Šidexpres Sid Kukujevci 10:05
Raketa AB Loznica Sabac 10:06
Duga Ljubovija Mali Zvornik 10:55
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) 11:36
Banbus Krupanj Sabac 11:51
Sirmiumbus Macvanska Mitrovica 12:06
Master Bus Árpatarló Pecinci 12:26
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) 13:05
Raketa AB Loznica Sabac 13:36
Master Bus Árpatarló Pecinci 13:51
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 14:06
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) 14:31
Duga Loznica Sabac 15:06
Master Bus Árpatarló Kraljevci 15:16
Sirmiumbus Calma Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:16
Mačva Expres Badovinci Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.