Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Trg Republike - Belgrád (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Arriva Litas Veliko Selo kod Beograda Slanci 00:10
Ćurdić Ritopek Kaluderica 00:10
Lasta Sremcica 00:10
Arriva Litas Rusanj 00:30
Arriva Litas Batajnica (beograd) Zimony (Belgrád) 00:30
Presto Padinska Skela Borcsa 00:30
Presto Ugrinovci kod Beograda Surcin 00:55
Ćurdić Zemun Polje (beograd) Zimony (Belgrád) 01:00
Lui Travel Begaljica Kaluderica 01:10
Ćurdić Ritopek Kaluderica 01:10
Lasta Sremcica 01:10
Arriva Litas Rusanj 01:15
Arriva Litas Batajnica (beograd) Zimony (Belgrád) 01:15
Arriva Litas Veliko Selo kod Beograda Slanci 01:30
Ćurdić Zemun Polje (beograd) Zimony (Belgrád) 01:30
Arriva Litas Batajnica (beograd) Zimony (Belgrád) 02:00
Presto Padinska Skela Borcsa 02:10
Ćurdić Kaluderica 02:10
Lasta Sremcica 02:10
Arriva Litas Rusanj 02:30
Presto Ugrinovci kod Beograda Surcin 02:30
Ćurdić Zemun Polje (beograd) Zimony (Belgrád) 02:30
Arriva Litas Batajnica (beograd) Zimony (Belgrád) 02:45
Lasta Sremcica 03:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.