Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zarkovo spomenik - Belgrád (RS)

Trgovačka bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 10:13
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 10:16
Dumeco Rusanj 10:25
Lasta Drazevac kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 10:33
Trans Jug Rusanj 10:41
Lasta Barajevo Lipovica (Barajevo) 10:43
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 10:46
Lasta Lazarevac Stepojevac 10:55
Dumeco Rusanj 10:58
Lasta Tarais (vranic) Lipovica (Barajevo) 11:03
Strela Obrenovac Drazevac kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 11:11
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 11:13
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Uzice 11:13
Trans Jug Rusanj 11:14
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 11:16
Golub Tvix Petka kod Lazarevca Lazarevac 11:22
Lasta Barajevo Lipovica (Barajevo) 11:23
Strela Obrenovac Baljevac kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 11:23
Strela Obrenovac Poljane kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 11:23
Lasta Valjevo Popucke 11:30
Dumeco Rusanj 11:30
Raketa AB Tara (mala Reka) Bajina Basta 11:35
Lasta Barajevo Lipovica (Barajevo) 11:43
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 11:46
Trans Jug Rusanj 11:46
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.