Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zarkovo spomenik - Belgrád (RS)

Trgovačka bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 09:46
Trans Jug Rusanj 09:46
Strela Obrenovac Poljane kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 09:48
Dumeco Rusanj 09:56
Strela Obrenovac Drazevac kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 09:56
Lasta Lazarevac Stepojevac 10:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 10:00
Lasta Tarais (vranic) Lipovica (Barajevo) 10:03
Lasta Barajevo Lipovica (Barajevo) 10:03
Strela Obrenovac Baljevac kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 10:03
Trans Jug Rusanj 10:06
Europa Bus Valjevo Lajkovac 10:10
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 10:13
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 10:16
Dumeco Rusanj 10:16
Trans Jug Rusanj 10:26
Lasta Drazevac kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 10:33
Dumeco Rusanj 10:36
Lasta Barajevo Lipovica (Barajevo) 10:43
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 10:46
Trans Jug Rusanj 10:46
Lasta Lazarevac Vreoci 10:55
Dumeco Rusanj 10:56
Lasta Tarais (vranic) Lipovica (Barajevo) 11:03
Transprodukt Vencane Barajevo 11:03
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.