Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Baraka - Beljin (RS)

Beogradski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Krupanj Belgrád 14:34
Feniks G&Z Vlasanica Debrc 14:47
Šević Tours Koceljeva Umka 15:24
Šević Tours Koceljeva Umka 16:45
Feniks G&Z Krnic Debrc 17:36
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 17:36
Šević Tours Belgrád Umka 17:51
Banbus Belgrád Umka 18:47
Šević Tours Koceljeva Umka 20:21
Banbus Krupanj Umka 22:22
Šević Tours Belgrád Umka 05:41
Banbus Pancsova Belgrád 07:02
Šević Tours Belgrád Umka 08:06
Banbus Krupanj Belgrád 14:34
Šević Tours Koceljeva Umka 16:45
Šević Tours Belgrád Umka 17:51
Banbus Belgrád Umka 18:47
Šević Tours Koceljeva Umka 20:21
Banbus Krupanj Umka 22:22
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.